Stanislav Černák Hokej

Sledovali sme ONLINE: Zvolenčania prehrali v Košiciach 2:6

Po včerajšom treťom víťazstve vo finálovej sérii majú zvolenskí hokejisti dnes k dispozícii prvý mečbal! Budeme sa tešiť už dnes zo zisku majstrovského titulu?

Ilustračný obrázok k článku Sledovali sme ONLINE: Zvolenčania prehrali v Košiciach 2:6

60:00 – Je koniec. Zvolenčania nezvládli štvrté stretnutie a prehrali v Steel aréne 2:6. Séria sa tak sťahuje do Zvolena! Nič sa však nedeje, hráči HKm vyhrávajú na zápasy 3:1 a o zisku majstrovského titulu budú môcť rozhodnúť na domácom ľade!

59:37 – Laco Čierny znižuje na 2:6, od modrej prestrelil po ľade všetko čo mu stálo v ceste.

59:06 – Marek Kolba si sadá na trestnú lavicu za napadnutie. Zvolenčania majú presilu o dvoch mužov.

57:54 – Košičania spravili podobnú chybu ako hostia, hrali v šestici. Bryndziari idú hrať presilovku.

56:20 – Domáci fanúšikovia si hokej užívajú, vytvorili svojim hráčom naozaj super atmosféru.

55:31 – Zvolenčania strieľajú čestný úspech, skóroval kapitán Lukáš Jurík.

53:36 – Košičanom netrvalo dlho, aby presilovku o dvoch hráčov využili. Pašek strieľa už šiesty gól!

53:18 – Na trestnú lavicu si sadá Podkonický za krošček, domáci idú hať presilovku 5 na 3.

51:53 – Čurilla dostal navyše okrem osobného trestu aj dve minúty, tak Košičania hrajú ďalšiu presilovku.

51:51 – Za spomínanú šarvátku šiel Čurilla pod sprchy, na trestnú lavicu si za neho sadol Mahdalík. Z Košičanov je vylúčený Haščák.

51:51 – Domáci dávajú ďalší gól! Spomedzi kruhov skóroval Pašek. Hneď po góle zaujala ešte šarvátka, ktorá bude mať dohru v podobe trestných minút.

49:34 – A je 4:0!Domáci sa dostali do prečíslenia a Jenčík dáva svoj druhý gól v dnešnom zápase!

49:12 – Neujala sa povestná delkovka Laca Čierneho, škoda.

48:20 – Hosťom sa nedarí usadiť v útočnom pásme.

47:50 – Presilovku si zahrajú Bryndziari! Dúfajme, že sa im podarí skórovať. Na tretsnej lavici sedí Jokeľ za hákovanie.

47:31 – Zvolenčania sa ubránili presilovke domácich.

46:27 – Šimkov ďalší úspešný zákrok.

45:31 – Ďalšia presilovka Košíc, za hrubosť si sadá na lavicu hanby Brabenec.

45:05 – Hylákov prvý zákrok v tretej tretine po Zuzinovom pokuse.

44:22 – Šedova strela končí na ochrannej sieti.

43:30 – Ak chcú Zvolenčania pomýšľať na vyrovnanie, musia viac otvoriť hru, zatiaľ sa im to však nedarí.

42:43 – Šimko opäť vytiahol skvelý zákrok.

42:23 – Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

41:00 – Košičania pokračujú v presilovke z druhej tretiny, Zvolenania sa jej zatiaľ úspešne bránia.

3. tretina

40:00 – Je koniec druhej tretiny. Košičania urobili výrazný krok k predĺženiu série, pretože vedú nad Zvolenčanmi 3:0.

39:32 – Fantastický Šimko, vychytal Marcinka, ktorý neprestrčil puk popod jeho betón. Šimko ho zachytil na bránovej čiare. Na trestnú lavicu, ale zároveň mieri kapitán hostí za hrubosť.

39:01 – Jenčík v brovksej šanci minul bránu HKM.

37:31 – Tentokrát sa zakázaneého uvoľnenia dopustili domáci hráči, vhadzuje sa pred Hylákom.

36:00 – Hra sa sťahuje po zakázanom uvoľnení pred bránu HKM.

35:39 – Akciu Košíc zastavil ofsajd. V Steel aréne je fantastická atmosféra.

34:20 – Po zakázanom uvoľnení sa hra presťahuje pred Hyláka.

32:59 – A opäť v akcii brankár Šimko po Štrbákovej strele.

32:40 – Fantastický Šimko zachránil betónom ďalšiu pohromu.

31:55 – Zuzinova strela končí v Hylákovej lapačke.

31:00 – Diváci ženú svojich dopredu. Hra je prerušená, vhadzovať sa bude pred Šimkom.

30:13 – Mlynarovič z protiútoku využil prečíslenie a zvyšuje na 3:0 pre Košice.

30:04 – Zvolenčania nevyužili presilovku.

28:22 – Juraškovu delovku chytá Hylák, vhadzuje sa pred jeho bránkou.

28:04 – Presilovku si zahrajú Bryndziari! Mlynarovič hákoval hosťujúceho hráča.

27:01 – Prečíslenie Zvolena, Škavridlo volil strelu, ktorú Hylák vyrazil.

26:43 – Hráči HKM sa ubránili presilovke domácich.

26:40 – Šedova strela končí v Šimkovom náručí.

25:40 – Hostia sa zatiaľ úspešne bránia v oslabení.

24:43 – Hertl odchádza na trestnú lavicu, Košice majú ďalšiu presilovku.

24:28 – Nádherná akcia Košíc skončila pri fantastickom Šimkovom zákroku.

23:28 – Vhadzovať sa bude opäť pred Šimkom.

22:09 – Škvaridlovu strelu z prvej Hylák vyrazil.

20:51 – Košice vedú 2:0! Dve sekundy po Škvaridlovom návrate z trestnej lavice skóruje Pašek.

20:15 – Útok hostí zastavil ofsajd.

2. tretina

20:00 – Je tu záver prvej tretiny, Košičania vyhrávajú po dvadsiatich minútach 1:0, keď Jenčík využil presilovku.

19:25 – Zvolenčania sa zatiaľ úspešne bránia početnej nevýhode.

18:49 – Ďalšie vylúčenie! Za hákovanie si sadá na trestnú lavicu Škvaridlo.

17:25 – Hra sa presunula pred domáceho gólmana, kde sa bude aj vhadzovať.

17:11 – Šimko chytil ďalšiu strelu, vhadzuje sa pred jeho bránou.

16:17 – Novajovský nahodil puk na Hyláka, ktorý len tak tak akrobaticky zabránil gólu.

15:10 – Brabenec v šanci, ale zoči-voči Hylákovi neuspel.

14:42 – Taktická chyba HKM! Pre veľký počet hráčov na ľade budú hrať tiež so štyrmi hráčmi.

14:24 – Zvolenčanom sa zatiaľ presilovka nedarí.

12:45 – Prvá presilovka hostí sa skončila, veľa v nej nevymysleli, ale početnú výhodu budú mať opäť! Pašek si sadá na lavicu hanby za hru so zdvihnutou hokejkou. Lukáš Jurík, ale krvácal, hostia hrajú 4 minútovú presilovku!

12:07 – Na Hyláka padla vlastná brána, Zvolenčania v presilovke zatiaľ bez strely.

10:45 – Zvolenčania si svojou aktivitou v útočnom pásme vypýtali faul a budú hrať prvú presilovku v zápase.

10:08 – Štrbák otestoval Šimkovu poozornosť, ten má puk vo svojej moci, vhadzovať sa bude pred zvolenskou bránkou.

9:15 – Nebezpečný útok domácich zastavil hvizd čiarového rozhodcu, jeden z útočiacich hráčov sa ocitol v ofsajde.

7:52 – Ďalšia nebezpečná strela hostí. Čurilla Hyláka neprekonal.

6:14 – Vhadzuje sa pred košickou svätyňou.

5:02 – Nebezpečný pokus Brabenca spoza obrancu Hylák vyrazil.

4:46 – Ďalšiu strelu Jokeľa už Šimko kryje.

4:26 – Košičania využívajú presilovku! Jenčík skóruje.

3:29 – Prvá presilovka Košíc. Na trestnú lavicu ide Pichnarčík.

3:00 – Zatiaľ opatrný úvod na oboch stranách, ide o veľa!

1:12 – Po zvolenskom ofsajde sa bude vhadzovať v strednom pásme.

0:33 – Prvú strelu zaznamenali Košičania, presnejšie Haščák, šla mimo brány.

Po slovenskej hymne je v košickej Steel aréne je všetko pripravené na úvodné buly. Štvrtý finálový zápas rozhodujú Vladimír Baluška a Peter Jonák . Držme našim chlapcom palce!