Jozef Sliacky Futbal

Po prehre v Podbrezovej privíta Zvolen v sobotu lídra 2. ligy

ŽP Podbrezová - MFK Zvolen 2:0 (0:0)

Hoci v prvom polčase mali obe mužstvá šance na strelenie gólu, odchádzali do šatne za nerozhodného stavu 0:0. Do druhého polčasu nabehli domáci s veľkým tlakom, ktorý v 62. minúte korunovali gólom, keď Minčič hlavičkou po údajne vymyslenom rohu prekonal Vreštiaka. Dezorientovaný Zvolen inkasoval o štyri minúty po chybe Želiezku druhý krát. Aj podľa trénera Milana Albrechta si Zvolenčania sami v druhom polčase prehrali zápas individuálnymi chybami. Ich snaha o skorigovanie výsledku vyšla naprázdno. ** MFK Zvolen hral v zostave: **Vreštiak – Kubinec, Špánik, Vrbiniak, Borbély, Macejko, Tyčiak, Pelegríny, Mezovský, Želiezka (Pavúk), Bobor.

Ďalšie výsledky: Lipany – Dolná Ždaňa 1:0, Spišská Nová Ves – Stará Ľubovňa 4:0, Dukla Banská Bystrica B – Trebišov 6:0, Vranov n. T. – Košice B 5:2, Prešov, juniori – Žilina B 0:1, Ružiná – Poprad 3:1, Bardejov – Humenné 1:0.

16. S. Ľubovňa 12 1 2 9 5:30 5

**V sobotu 24. októbra o 14. hod. hrá Zvolen na domácom trávniku s vedúcim tímom tabuľky Spišskou Novou Vsou.

Program 13. kola: **MFK Zvolen – Spišská Nová Ves, Humenné – Lipany, Žilina B – Bardejov, Košice B – Prešov, Trebišov – Vranov nad Topľou, Stará Ľubovňa – Dukla Banská Bystrica B, Poprad – Podbrezová, Dolná Ždaňa – Ružiná.