Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018

Milovníci hokeja sa majú na čo tešiť. Už onedlho totiž štartuje nový ročník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Novinkou je účasť Detvy, ktorá nahradila MHC Martin.

Ilustračný obrázok k článku Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018
Foto: Rastislav Búgel

Už v piatok 8. septembra štartuje ďalší ročník najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Počas základnej časti čaká na účastníkov 54 ligových kôl, pričom posledné je na programe 11. marca.

1. kolo

08.09. 17:30 Banská Bystrica Nitra

08.09. 17:30 Košice Detva

08.09. 18:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

08.09. 18:00 Žilina Poprad

08.09. 18:30 Nové Zámky Zvolen

2. kolo

10.09. 16:00 Nitra Zvolen

10.09. 16:00 Poprad Trenčín

10.09. 17:00 Banská Bystrica Žilina

10.09. 17:00 Detva Nové Zámky

10.09. 17:00 Košice Liptovský Mikuláš

12.09. 17:00 Slovensko U20 Poprad

3. kolo

14.09. 18:30 Nové Zámky Slovensko U20

15.09. 17:00 Košice Poprad

15.09. 17:00 Trenčín Banská Bystrica

15.09. 17:00 Zvolen Detva

15.09. 18:00 Žilina Nitra

15.09. 18:30 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

4. kolo

17.09. 16:00 Nitra Detva

17.09. 17:00 Banská Bystrica Košice

17.09. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

17.09. 17:00 Poprad Nové Zámky

17.09. 17:00 Žilina Trenčín

19.09. 17:00 Slovensko U20 Žilina

5. kolo

21.09. 17:30 Banská Bystrica Slovensko U20

22.09. 17:30 Košice Žilina

22.09. 18:00 Detva Liptovský Mikuláš

22.09. 18:00 Trenčín Nitra

22.09. 18:00 Zvolen Poprad

22.09. 18:30 Nové Zámky Banská Bystrica

6. kolo

24.09. 16:00 Nitra Liptovský Mikuláš

24.09. 17:00 Banská Bystrica Zvolen

24.09. 17:00 Poprad Detva

24.09. 17:00 Žilina Nové Zámky

24.09. 17:15 Trenčín Košice

26.09. 17:00 Slovensko U20 Liptovský Mikuláš

7. kolo

28.09. 18:00 Nitra Slovensko U20

29.09. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

29.09. 17:30 Košice Nitra

29.09. 18:00 Detva Banská Bystrica

29.09. 18:00 Zvolen Žilina

29.09. 18:30 Nové Zámky Trenčín

8. kolo

01.10. 16:00 Nitra Poprad

01.10. 17:00 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

01.10. 17:00 Košice Nové Zámky

01.10. 17:00 Trenčín Zvolen

01.10. 17:00 Žilina Detva

03.10. 17:00 Slovensko U20 Detva

9. kolo

05.10. 17:30 Košice Slovensko U20

06.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

06.10. 17:00 Poprad Banská Bystrica

06.10. 18:00 Detva Trenčín

06.10. 18:00 Zvolen Košice

06.10. 18:30 Nové Zámky Nitra

10. kolo

08.10. 16:00 Nitra Banská Bystrica

08.10. 17:00 Detva Košice

08.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

08.10. 17:00 Poprad Žilina

08.10. 17:00 Zvolen Nové Zámky

10.10. 17:00 Slovensko U20 Zvolen

11. kolo

12.10. 18:00 Trenčín Slovensko U20

13.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

13.10. 18:00 Trenčín Poprad

13.10. 18:00 Zvolen Nitra

13.10. 18:00 Žilina Banská Bystrica

13.10. 18:30 Nové Zámky Detva

12. kolo

15.10. 16:00 Nitra Žilina

15.10. 17:00 Banská Bystrica Trenčín

15.10. 17:00 Detva Zvolen

15.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

15.10. 17:00 Poprad Košice

17.10. 17:00 Slovensko U20 Nové Zámky

13. kolo

19.10. 17:00 Poprad Slovensko U20

20.10. 17:30 Košice Banská Bystrica

20.10. 18:00 Detva Nitra

20.10. 18:00 Trenčín Žilina

20.10. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

20.10. 18:30 Nové Zámky Poprad

14. kolo

22.10. 16:00 Nitra Trenčín

22.10. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

22.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

22.10. 17:00 Poprad Zvolen

22.10. 17:00 Žilina Košice

24.10. 17:00 Slovensko U20 Banská Bystrica

15. kolo

26.10. 18:00 Žilina Slovensko U20

27.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

27.10. 17:30 Košice Trenčín

27.10. 18:00 Detva Poprad

27.10. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

27.10. 18:30 Nové Zámky Žilina

16. kolo

29.10. 16:00 Nitra Košice

29.10. 17:00 Banská Bystrica Detva

29.10. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

29.10. 17:00 Trenčín Nové Zámky

29.10. 17:00 Žilina Zvolen

31.10. 17:00 Slovensko U20 Košice

17. kolo

01.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

01.11. 17:00 Nové Zámky Košice

01.11. 17:00 Poprad Nitra

01.11. 17:00 Zvolen Trenčín

01.11. 18:00 Detva Žilina

02.11. 18:00 Detva Slovensko U20

18. kolo

03.11. 17:30 Banská Bystrica Poprad

03.11. 17:30 Košice Zvolen

03.11. 18:00 Nitra Nové Zámky

03.11. 18:00 Trenčín Detva

03.11. 18:00 Žilina Liptovský Mikuláš

19. kolo

05.11. 15:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

05.11. 17:00 Banská Bystrica Nitra

05.11. 17:00 Košice Detva

05.11. 17:00 Nové Zámky Zvolen

05.11. 17:00 Žilina Poprad

20. kolo

17.11. 16:00 Nitra Zvolen

17.11. 17:00 Banská Bystrica Žilina

17.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

17.11. 17:00 Poprad Trenčín

17.11. 18:00 Detva Nové Zámky

21. kolo

19.11. 15:00 Trenčín Banská Bystrica

19.11. 17:00 Košice Poprad

19.11. 17:00 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

19.11. 17:00 Zvolen Detva

19.11. 17:00 Žilina Nitra

21.11. 17:00 Slovensko U20 Nitra

22. kolo

23.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Slovensko U20

24.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

24.11. 17:00 Poprad Nové Zámky

24.11. 17:30 Banská Bystrica Košice

24.11. 18:00 Nitra Detva

24.11. 18:00 Žilina Trenčín

23. kolo

26.11. 15:00 Trenčín Nitra

26.11. 17:00 Detva Liptovský Mikuláš

26.11. 17:00 Košice Žilina

26.11. 17:00 Nové Zámky Banská Bystrica

26.11. 17:00 Zvolen Poprad

28.11. 17:00 Slovensko U20 Trenčín

24. kolo

30.11. 18:00 Zvolen Slovensko U20

01.12. 17:00 Poprad Detva

01.12. 17:30 Banská Bystrica Zvolen

01.12. 18:00 Nitra Liptovský Mikuláš

01.12. 18:00 Trenčín Košice

01.12. 18:00 Žilina Nové Zámky

25. kolo

03.12. 17:00 Detva Banská Bystrica

03.12. 17:00 Košice Nitra

03.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

03.12. 17:00 Nové Zámky Trenčín

03.12. 17:00 Zvolen Žilina

26. kolo

28.11. 17:30 Košice Nové Zámky 08.12. 17:00 Žilina Detva

08.12. 17:30 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

08.12. 18:00 Nitra Poprad

08.12. 18:00 Trenčín Zvolen

27. kolo

10.12. 17:00 Detva Trenčín

10.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

10.12. 17:00 Nové Zámky Nitra

10.12. 17:00 Poprad Banská Bystrica

10.12. 17:00 Zvolen Košice

28. kolo

20.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

20.12. 17:00 Poprad Žilina

20.12. 18:00 Detva Košice

20.12. 18:00 Nitra Banská Bystrica

20.12. 18:00 Zvolen Nové Zámky

29. kolo

22.12. 17:30 Košice Liptovský Mikuláš

22.12. 18:00 Trenčín Poprad

22.12. 18:00 Zvolen Nitra

22.12. 18:00 Žilina Banská Bystrica

22.12. 18:30 Nové Zámky Detva

30. kolo

26.12. 16:00 Nitra Žilina

26.12. 17:00 Banská Bystrica Trenčín

26.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

26.12. 17:00 Poprad Košice

26.12. 18:00 Detva Zvolen

31. kolo

28.12. 17:30 Košice Banská Bystrica

28.12. 18:00 Detva Nitra

28.12. 18:00 Trenčín Žilina

28.12. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

28.12. 18:30 Nové Zámky Poprad

32. kolo

30.12. 16:00 Nitra Trenčín

30.12. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

30.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

30.12. 17:00 Poprad Zvolen

30.12. 17:00 Žilina Košice

33. kolo

03.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

03.01. 17:30 Košice Trenčín

03.01. 18:00 Detva Poprad

03.01. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

03.01. 18:30 Nové Zámky Žilina

34. kolo

06.01. 15:00 Trenčín Nové Zámky

06.01. 16:00 Nitra Košice

06.01. 17:00 Banská Bystrica Detva

06.01. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

06.01. 17:00 Žilina Zvolen

35. kolo

07.01. 17:00 Detva Žilina

07.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

07.01. 17:00 Nové Zámky Košice

07.01. 17:00 Poprad Nitra

07.01. 17:00 Zvolen Trenčín

36. kolo

12.01. 17:30 Banská Bystrica Poprad

12.01. 17:30 Košice Zvolen

12.01. 18:00 Nitra Nové Zámky

12.01. 18:00 Trenčín Detva

12.01. 18:00 Žilina Liptovský Mikuláš

37. kolo

14.01. 15:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

14.01. 17:00 Banská Bystrica Nitra

14.01. 17:00 Košice Detva

14.01. 17:00 Nové Zámky Zvolen

14.01. 17:00 Žilina Poprad

38. kolo

19.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

19.01. 17:00 Poprad Trenčín

19.01. 17:30 Banská Bystrica Žilina

19.01. 18:00 Detva Nové Zámky

19.01. 18:00 Nitra Zvolen

39. kolo

21.01. 15:00 Trenčín Banská Bystrica

21.01. 17:00 Košice Poprad

21.01. 17:00 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

21.01. 17:00 Zvolen Detva

40. kolo

26.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

26.01. 17:00 Poprad Nové Zámky

26.01. 17:30 Banská Bystrica Košice

26.01. 18:00 Nitra Detva

26.01. 18:00 Žilina Trenčín

41. kolo

28.01. 15:00 Trenčín Nitra

28.01. 17:00 Detva Liptovský Mikuláš

28.01. 17:00 Košice Žilina

28.01. 17:00 Nové Zámky Banská Bystrica

28.01. 17:00 Zvolen Poprad

42. kolo

02.02. 17:00 Poprad Detva

02.02. 17:30 Banská Bystrica Zvolen

02.02. 18:00 Nitra Liptovský Mikuláš

02.02. 18:00 Trenčín Košice

02.02. 18:00 Žilina Nové Zámky

43. kolo

04.02. 17:00 Detva Banská Bystrica

04.02. 17:00 Košice Nitra

04.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

04.02. 17:00 Nové Zámky Trenčín

04.02. 17:00 Zvolen Žilina

44. kolo

07.02. 17:30 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

07.02. 17:30 Košice Nové Zámky

07.02. 18:00 Nitra Poprad

07.02. 18:00 Trenčín Zvolen

07.02. 18:00 Žilina Detva

45. kolo

09.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

09.02. 17:00 Poprad Banská Bystrica

09.02. 18:00 Detva Trenčín

09.02. 18:00 Zvolen Košice

09.02. 18:30 Nové Zámky Nitra

46. kolo

11.02. 16:00 Nitra Banská Bystrica

11.02. 17:00 Detva Košice

11.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

11.02. 17:00 Poprad Žilina

11.02. 17:00 Zvolen Nové Zámky

47. kolo

16.02. 17:30 Košice Liptovský Mikuláš

16.02. 18:00 Trenčín Poprad

16.02. 18:00 Zvolen Nitra

16.02. 18:00 Žilina Banská Bystrica

16.02. 18:30 Nové Zámky Detva

48. kolo

20.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

20.02. 17:00 Poprad Košice

20.02. 17:30 Banská Bystrica Trenčín

20.02. 18:00 Detva Zvolen

20.02. 18:00 Nitra Žilina

49. kolo

23.02. 17:30 Košice Banská Bystrica

23.02. 18:00 Detva Nitra

23.02. 18:00 Trenčín Žilina

23.02. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

23.02. 18:30 Nové Zámky Poprad

50. kolo

25.02. 16:00 Nitra Trenčín

25.02. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

25.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

25.02. 17:00 Poprad Zvolen

25.02. 17:00 Žilina Košice

51. kolo

02.03. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

02.03. 17:30 Košice Trenčín

02.03. 18:00 Detva Poprad

02.03. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

02.03. 18:30 Nové Zámky Žilina

52. kolo

04.03. 15:00 Trenčín Nové Zámky

04.03. 16:00 Nitra Košice

04.03. 17:00 Banská Bystrica Detva

04.03. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

04.03. 17:00 Žilina Zvolen

53. kolo

09.03. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

09.03. 17:00 Poprad Nitra

09.03. 18:00 Detva Žilina

09.03. 18:00 Zvolen Trenčín

09.03. 18:30 Nové Zámky Košice

54. kolo

11.03. 15:00 Trenčín Detva

11.03. 16:00 Nitra Nové Zámky

11.03. 17:00 Banská Bystrica Poprad

11.03. 17:00 Košice Zvolen

11.03. 17:00 Žilina Liptovský Mikuláš

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame