Jozef Sliacky Futbal

Trápenie Pliešoviec i Krupiny

5. liga, sk. C

Tatran Pliešovce – Priechod 3:3 (3:1)

Už vo 8. min. sa Pliešovce ujali vedenia gólom Zátureckého. Hostia síce o šesť minút neskôr vyrovnali, ale Dodok a Pechovský zabezpečili do polčasu dostatočný náskok na to, aby Pliešovce mohli pohodlne dokráčať k trom bodom. Nestalo sa. Na začiatku druhého polčasu v priebehu dvoch minút (v 51. a v 52. min.) hostia vyrovnali a hoci sa domáci snažili a vypracovali si aj niekoľko príležitostí, na remízovom stave už nič nezmenili.

Zostava Pliešoviec: Duľa – Šarak, Chromý, Droppa (87. Raniak), Konôpka, Záturecký, Pechovský, Dodok, Filip (58. Zatkov), Šimkovič, Černický.

Pred 150 divákmi rozhodoval Supuka.

Strojár Krupina – Šalková 0:1 (0:1)

Hostia, ktorí boli v tabuľke druhý od konca, prišli do Krupiny s jasným zámerom získať aspoň bod. Keď v 31. minúte po nedorozumení v obrane Krupiny vsietili gól, ich defenzíva sa zdvojnásobila a keď sa krupinskí futbalisti aj dostali do šancí, trestuhodne ich zahodili.

**Zostava Krupiny: **Matúš – P. Farkaš (62. B. Farkaš), Sásik, Melaga, Selecký, Vilhan, Dendiš, Stanko, Tóth, Bačík, Macko (74. Janota).

Pred 150 divákmi rozhodoval Ostrihoň.

**Ostatné výsledky: **Selce – Žarnovica 5:3, Badín – Sásová 1:3, Hrochoť – Hodruša/Hámre 5:0, Jasenie – Lutila 3:0, Radvaň – Slovenská Ľupča 1:0.

14. Žarnovica 11 2 1 8 11:27 7

**Program 12. kola, 24. októbra 2010 o 14,00 hod.: **Krupina – Badín, Slovenská Ľupča – Pliešovce, Šalková – Lutila, Priechod – Jasenie, Hodruša/Hámre – Radvaň, Žarnovica – Hrochoť, Sásová – Selce.