Víkend klope na dvere a má čo ponúknuť. Čo všetko sa dá zažiť vo Zvolene?

Chcete si spraviť program na voľné dni? Náš šikovný prehľad vám pomôže. Stačí si vybrať!

Eva Drugdová

Najkrajšie kalendáre Slovenska

14. júla 2017 od 7.30 do 18.00, Krajská knižnica Ľ. Štúra

Do konca júla máte možnosť pozrieť si v krajskej knižnici vo Zvolene výstavu najkrajších kalendárov. Ide o výstavu kolekcie kalendárov z celoštátnej súťaže „Najkrajší kalendár Slovenska 2017“, ktorú môžete nájsť v priestoroch študovne a čitárne.

Spider man: Návrat domov

14. júla 2017 o 18.05, Kino Star

V očakávanom filme o obľúbenom superhrdinovi sa Peter Parker snaží zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Na scéne sa však objaví nová hrozba menom Vulture, ktorá môže zničiť všetko, čo je Peterovi tak drahé.

Róbert Mikla a priatelia

14. júla o 19.00, Galéria Jána Kulicha, Zvolenská Slatina

V piatok večer vás môže potešiť hudobno – poetický koncert v záhrade Galérie Jána Kulicha vo Zvolenskej Slatine, ktorý je spojený s predajnou výstavou poézie Róberta Miklu v obrazoch.

Letné kino na nádvorí

14. júla 2017 o 20.00, Grand Hotel Vígľaš

Zámocký hotel The Grand Vígľaš počas leta pre návštevníkov zámku pripravil rôzne podujatia. Pravidelne každé dva týždne v piatok si môžu vychutnať film v Letnom kine na nádvorí. Tento týždeň je na programe film Ako prežiť single. Na vstupnom nádvorí nájdu návštevníci prístupné hradby s výhľadom do okolia, ako aj historické delo.

Oklamaný

15. júla 2017 o 19.00, Kino Star

Cez víkend si môžete zájsť aj do kina a zistíte, ako to dopadne v dievčenskej internátnej škole, keď sa tam objaví muž. Oscarová režisérka Sofia Coppola natočila film plný ničivých emócií, ktoré rozprúdili chtíč, vášeň a lásku.

MC Erik feat. Ivana Retro Oldies Párty

15. júla 2017 o 21.00, Hotel Poľana

Párty 90´s Explosion je mimoriadnou akciou Nočného baru Hotela Poľana. Legendárny MC Erik a pôvabná speváčka Ivana vás prinavrátia do 90tych rokov vďaka nezabudnuteľným hi­tom.

Sliačske kultúrne leto 2017

16. júla 2017 o 16.00, Nádvorie Palace

Na Sliači to žije a svedčí o tom aj šesťdesiatročná história Sliačskeho kúpeľného kultúrneho leta, ktoré pokračuje aj tento rok a ešte zďaleka nekončí. Najbližšiu nedeľu sa vám v kúpeľoch Sliač predstaví imitátor Karola Duchoňa Samuel Lorinčík.

Júlové nedele budú patriť deťom

16. júla 2017 o 17.00, Fun zóna

Každú nedeľu počas prázdnin sa deti vo Fun zóne budú môcť tešiť na skvelý program.16. júla je pre vaše ratolesti pripravené Divadlo z domčeka a rozprávka Janko Hraško. Nuda však nehrozí ani nasledujúce týždne. Nebude chýbať cvičenie baby gym a tvorivé dielnie či ďalšie rozprávky, napríklad aj Divadla NAtraKY.

Jano Svetlan Majerčík

16. júla 2017 o 17.00, Stará radnica

Nedeľný podvečer vám spríjemní Jano Svetlan Majerčík so svojimi piesňami. Majerčík je pesničkár, ktorý spieva o tom, čo vidí, počuje a najmä cíti.

Ako sa stať zlatokopom

16. júla 2017 o 20.50, Kino Star

Víkend môžete zakončiť filmovým večerom, počas ktorého vás pobaví odvážna, bláznivá a letná komédia. Hlavným hrdinom je zhrdzavený playboy za zenitom, ktorého pokusy vrátiť sa po rokoch ako obávaný dobyvateľ ženských sŕdc a peňaženiek už neprebúdza libido, ale skôr súcit a úsmevy.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame