Jana Mlynarova Futbal

Zvolen -Poprad 0:0

FUTBAL 2. LIGA: Zvolenčania hrali v ťažkom teréne vyrovnaný zápas

Oba tímy podali pred 400 divákmi bojovný výkon . V úvode hrali lepšie domáci , no ku väčším gólovým šancám ich hostia okrem niekoľkých rohových kopov ani nepripustili. V prvom polčase hostia nevyužili dve gólové šance. Druhý polčas sa domáci FK snažil o množstvo šancí , kde v 60. min. vybojoval loptu Macejko a tvrdou strelou opečiatkoval ľavú tyč domácej brány. Už o dve minúty vysunul Konček pohotovo Číža, ktorého strelecký pokus s námahou vytlačil na roh domáci brankár. Poprad si jedinú šancu vypracoval v 74. min., kedy Maťaš vystrelil tesne vedľa Szabovej brány. V 89. min. dostali domáci šancu pokutového kopu avšak kapitán Marcel Tyčiak úspešný nebol a tento zápas sa skončil nerozhodne 0:0.

1. Moldava 15 9 2 4 30:13 29
  2. Vranov 15 9 2 4 30:17 29
  3. Prešov jun. 14 9 1 4 26:13 28
  4. Lipany 14 8 4 2 23:10 28
  5. Podbrezová B 15 7 6 2 29:9 27
  6. Trebišov 15 7 4 4 21:14 25
  7. Žilina B 15 5 5 5 25:23 20
  8. Sp. N. Ves 15 5 5 5 22:23 20