Stanislav Černák Krimi

Byť ostražitý vo Zvolene sa v najbližšom čase oplatí: Policajti prezradili, čo u nás chystajú!

Polícia už v najbližšom čase na Zvolen a aj okolie nasadí svojich príslušníkov. Majte preto oči na stopkách - oplatí sa to totiž. Policajti prezradili, čo u nás chystajú.

Ilustračný obrázok k článku Byť ostražitý vo Zvolene sa v najbližšom čase oplatí: Policajti prezradili, čo u nás chystajú!
Zdroj: TASR

Muži zákona sa po čase opäť zamerajú na naše cesty. Keď aj vás nezastavia, netešte sa vopred predčasne. Ak porušíte zákon o cestnej premávke, obálka s nepotešujúcim obsahom vás dostihne priamo doma!

„V rámci objektívnej zodpovednosti nemusia byť vodiči zastavení priamo na ceste pri porušení zákona o cestnej premávke, ale polícia rozhodnutie o uložení sankcie za spáchaný správny delikt pošle držiteľovi vozidla poštou,” vysvetlila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

A kedy vlastne policajnú akciu v našom okrese treba čakať? Kontrola objektívnej zodpovednosti vo Zvolenskom okrese prebehne v nedeľu, 15. marca. Ako uviedla polícia, osobitná kontrola sa v našom okrese vykoná s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Predovšetkým však v záujme dodržiavania povinností držiteľa vozidla.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie