Martin Károly Hokej

Ďalší z úspešných hokejistov! Radovan Puliš (22) takto hodnotí svoju sezónu s majstrovským titulom!

Zaslúžené oslavy po zisku majstrovského titulu si užil aj útočník Radovan Puliš. Na dramatické finále s Košicami nikdy nezabudne.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší z úspešných hokejistov! Radovan Puliš (22) takto hodnotí svoju sezónu s majstrovským titulom!
Zdroj: Dnes24.sk

Obrovské emócie, slzy šťastia aj dojatia. Zvolen je v týchto chvíľach doslova na nohách. O obrovskú radosť sa postarali hokejisti, ktorí po sérii úspechov dokázali zdolať vo veľkom hokejovom finále hráčov z Košíc výsledkom 2:1 a finálovú sériu tak vyhrali 4:1 na zápasy. Bolo medzi nimi aj pravé krídlo hrajúce s číslom 8 – Rado Puliš.

Aké máš pocity po získaní titulu?

Tak pocity sú krásne, keďže je to moja prvá celá sezóna po 4 rokoch a dá sa povedať, že aj prvá v extralige, je to krásny pocit vyhrať titul majstra Slovenska.

Odkedy si v tíme?

Od minulej sezóny, ale v základnej časti som hrával skôr v prvoligovej Detve a potom som mal zranenie kolena a pripojil sa k tímu až na play off…

Koľko gólov si strelili v tejto sezóne?

Počas tejto sezóny som dal 11 gólov. Kebyže nemám pri niektorých šanciach tak drevené ruky bolo by ich aj viac. :)

Na ktorý zápas si najviac spomínaš?

Najkrajší zápas je samozrejme ten posledný :) Na to budem spomínať už navždy.

Aké sú tvoje ďalšie plány?

Tak teraz mám v pláne, oddychovať a naberať nové sily na ďalšiu sezónu. Chcel by som trošku cestovať a potom nám už opäť začína letná príprava.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie