Baculík Tomáš Futbal

Dobrá hra - zlý výsledok

2. liga, skupina Východ HFC Humenné - MFK Lokomotíva Zvolen 1:0 (0:0)

Zvolen sa na východe Slovenska predstavil dobrou hrou a vypracoval si aj šance, ktoré však nevyužil. Tú najväčšiu mal Mezovský v 41. minúte, keď obišiel aj brankára, no jeho strelu vykopol z prázdnej bránky domáci obranca. Trest prišiel v 70. minúte, keď domáci Goga hlavičkou vsietil víťazný gól. Snaha Zvolena o vyrovnanie nebola korunovaná úspechom, hoci päť minút mal veľkú šancu striedajúci Karakačanov, no jeho hlavička išla vedľa humenskej brány. Fakty zo zápasu Gól: 70. min. Goga. Žlté karty: Šuľák, Olšianik – Vrbiniak. Zostava MFK Zvolen: Vreštiak – Mihál, Debnár, Vrbiniak, Borbély, Želiezka (od 84. min. Pipíška), Mezovský, Svintek, Pelegríny, Bohuš, Pavúk (od 64. Karakačanov). Tréner Milan Albrecht.

Ďalšie výsledky 3. kola: Bardejov – Poprad 4:1, Vranov nad Topľou – Ružiná 1:1, Spišská Nová Ves – Lipany 1:0, Dukla Banská Bystrica B – Podbrezová 0:2, Tatran Prešov juniori – Dolná Ždaňa 4:2, Žilina B – Stará Ľubovňa 2:0, Košice B – Trebišov 3:0.

16. Poprad 3 0 1 2 2:6 1

Vo 4. kole hrá MFK Lokomotíva Zvolen na domácom trávniku v sobotu 21. augusta o 17. hod. Súperom mu bude rezerva Žiliny.

Zápasy 4. kola: Lipany – Trebišov, Stará Ľubovňa – Košice B, Zvolen – Žilina B, Poprad – Humenné, Dolná Ždaňa – FK Bardejov, Ružiná – Tatran Prešov, juniori, Podbrezová – Vranov nad Topľou, Spišská Nová Ves – Dukla Banská Bystrica B.