Jozef Sliacky Futbal

Doma výhra, vonku prehra Kováčovej

4. liga, sk. Juh, 7. kolo:

**4. liga, sk. Juh, 7. kolo:

Žiar nad Hronom – Kováčová 4:1 (3:1)** Už v 10. minúte sa domáci ujali vedenia a hoci hostia v 28. min. Jesenským vyrovnali, v závere prvého polčasu sa dopustili dvoch chýb, ktoré Žiar dokonale využil na získanie bezpečného náskoku. Snahu hostí o zvrátenie výsledku schladil v 57. minúte Rapčan svojím tretím gólom. Zostava Prameňa Kováčová: M. Volko – Hradňanský, Végh, Turák, Gajdoš, I. Volko, J. Homola ml., Jesenský, Lacko (75. P. Majerčík), J. Majerčík, Koreň.

**Ďalšie výsledky 7. kola: **Revúca – Dolná Strehová 2:1, Banská Štiavnica – Brusno 2:0, Štiavnické Bane – Jupie Banská Bystrica 2:2, Veľký Blh – Poltár 2:1, Málinec – Divín 3:0, Čierny Balog – Hliník nad Hronom 4:3.

V stredu odohrali zápasy 2. kola, ktoré sa pre nespôsobilý terén nemohli uskutočniť v pôvodnom termíne. **Kováčová zvíťazila doma nad Banskou Štiavnicou 2:0 (0:0) **gólmi Jesenského a Eleka a Poltár remizoval so Štiavnickými Baňami 0:0.

9. Brusno 7 3 1 3 6:9 10

10. Kováčová 7 3 0 4 16:14 9 11. Št. Bane 7 2 3 2 11:12 9 12. Revúca 7 3 0 4 10:17 9 13. D. Strehová 7 1 1 5 6:18 4 14. V. Blh 7 1 0 6 8:30 3

**Vo 8. kole v nedeľu 26. septembra o 15. hod. sa stretnú: **Dolná Strehová – Kováčová, Hliník nad Hronom – Žiar nad Hronom, Divín – Čierny Balog, Poltár – Málinec, Jupie Banská Bystrica – Veľký Blh, Brusno – Štiavnické Bane, Revúca – Banská Štiavnica.