Eva Viestová Iné športy

Džípy bojovali s blatom. Pozrite si extrémne zábery...

Blato, dážď a k tomu vrčiace džípy. Toto všetko mohli zažiť vo finiši víkendu všetci tí, čo si nenechali ujsť divácky najatraktívnejšiu časť pretekov Offroad Tisovec. Množstvo fanúšikov parádnych áut v Dolinke neodradilo ani nie príliš ideálne počasi

Ani menej priaznivé počasie neodradilo v nedeľu stovky milovníkov offroadu zo všakovakých kútov Slovenska, aby si prišli pozrieť, ako dokážu posádky nadupaných džípov zabojovať s ťažkým terénom v Dolinke. A po celý čas sa naozaj bolo na čo pozerať.

Množstvu vodičov sa podarilo pokoriť pre bežného človeka aj neprekonateľné úseky trate. Džípy sa tak neraz brodili doslova masami blata a na prejazd niektorými úsekmi museli použiť všetky svoje schopnosti. **„K dnešnej akčnosti Dolinky určite prispelo počasie. Mnohí účastníci za mnou došli a povedali, že tu sú už niekoľkýkrát a stále sa im to zdá iné a nové,“ **prezradil Ľuboš Manica z Offroad klubu Tisovec.

Na akciu zavítali nielen posádky z celého Slovenska, ale aj z Česka či Maďarska. Diváci všetkých horlivo povzbudzovali. Neprekážal im v tom ani dážď či poriadne blato, ktoré ešte viac okorenilo jednotlivé prejazdy.

To nedalo stopku ani súťažiacim. Väčšina účastníkov tak vyjadrila maximálnu spokojnosť s priebehom, traťami aj organizáciou pretekov. Tie sa napokon obišli bez žiadnych vážnejších nehôd. „Mali sme jednu nehodu s tromi kotrmelcami, ale nikomu sa nič nestalo,“ dodal Ľuboš Manica.

[color=#ff0000]­[size=18]Pozri­te si vo videu zostrih z pretekov aj zaujímavé rozhovory![/si­ze][/color]

Džípy bojovali s blatom. Pozrite si extrémne zábery...
1
Galéria
OFFROAD_Tisovec_Nedela
60
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie