Stanislav Černák Kultúra

Gott, Janda alebo Bílá: Do Zvolena príde uznávaný hudobník, ktorý spolupracoval aj s týmito menami

Karel Gott, Lucie Bílá, alebo Lenka FiIipová... Aj s týmito menami spolupracoval český multiinštrumentalista Richard Scheufler, ktorý sa predstaví vo Zvolene.

Ilustračný obrázok k článku Gott, Janda alebo Bílá: Do Zvolena príde uznávaný hudobník, ktorý spolupracoval aj s týmito menami
Zdroj: Dnes24.sk

Už zajtra od 18. hodiny sa môžete bezplatne zúčastniť na zaujímavom workshope českého multiinštrumen­talistu Richarda Scheulflera, ktorý príde predviesť svoje umenie a porozprávať sa s fanúšikmi nielen o svete populárnej hudby do Komorného divadla J.M. Pinku.

Richard Scheufler je multiinštrumen­talista, sólový spevák, skladateľ, aranžér, pedagóg a hudobný producent, ktorý spolupracoval s takými menami ako Dalibor Janda, Karel Gott, Luce Bílá, Lenka Filipová, Láďa Křížek alebo Pražský Výběr.

„Scheufler patrí k najvýraznejším osobnostiam súčasnej českej, ale aj európskej hudobnej scény. Jeho tvorba predstavuje syntézu viacerých hudobných štýlov počnúc funkom,cez pop, rock, moderný jazz, hardcore až po fúziu s klasickou hudbou,“ povedal jeden z organizátorov workshopu Marián Serva.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie