Krimi

Hádka vyvrcholila útokom sekerou. Muž bol ťažko zranený, tým to však neskončilo, FOTO

Po hádke skončil jeden muž s ťažkým zranením hlavy a dvaja s obvineniami na krku. Zo slov polície až zamrazí.

Ilustračný obrázok k článku Hádka vyvrcholila útokom sekerou. Muž bol ťažko zranený, tým to však neskončilo, FOTO
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Vyšetrovateľ vo Zvolene obvinil 31-ročného Róberta z Detvy zo zločinu ublíženia na zdraví a z prečinu nebezpečného vyhrážania. Informovali o tom muži zákona na svojej oficiálnej krajskej facebookovej stránke.

„V utorok (24.9.) večer v rodinnom dome v Detve, po prechádzajúcej hádke napadol 66-ročného muža. Ostrou časťou sekery mu zaťal do hlavy, čím mu spôsobil ťažké zranenia,“ pokračovali policajti so slovami, že ho vyšetrovateľ umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Tým sa to však neskončilo. "Poverený príslušník v Detve obvinil z prečinu nebezpečného vyhrážania 65-ročného Alexandra z Detvy. Na dvore rodinného domu v Detve, po útoku sekerou na jeho brata, za prítomnosti viacerých osôb sa vyhrážal príbuzným obvineného Róberta, píšu muži zákona.

„V ruke držal nôž a kričal na nich, že ich ide zabiť. Vo vyhrážkach pokračoval aj keď už bola na mieste policajná hliadka,“ uvádzajú policajti.

Mužovi obmedzili osobnú slobodu a po vykonaní procesných úkonov bol umiestnený do policajnej cely. „Obvinený bol v minulosti už 22 krát súdne trestaný, prevažne za násilnú trestnú činnosť,“ dodávajú muži zákona.

Zábery z miesta činu nájdete v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Po hádke skončil muž s ťažkým zranením hlavy
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie