Rôzne Správy

Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo z Podpoľania: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?

Na tradičné jedlá z podpolianskeho regiónu mnohí nedajú dopustiť. Ktoré z nich je však najobľúbenejšie? Rozhodnúť o tom môžete aj vy...

Ilustračný obrázok k článku Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo z Podpoľania: Ktoré je vášmu srdcu najbližšie?
Zdroj: TASR

Iste, aj do našich končín sa postupne dostali kuchyne z rôznych kútov sveta s mnohými parádnymi pochúťkami. Aj napriek tomu však mnohí nedajú dopustiť najmä na miestne špeciality. A bez svojho obľúbeného tradičného jedla si to takpovediac nevedia a ani nechcú predstaviť.

Jedál, resp. receptov, ktoré vznikli v našom regióne a sú pre Podpoľanie typické, je nemálo. Ktoré konkrétne je však vášmu srdcu najbližšie? Zapojte sa do nášho hľadania aj vy a napíšte nám do utorka 30. júla 8:00 hod. svoje najobľúbenejšie jedlo, ktoré pochádza z podpolianskeho regiónu. Môžete tak urobiť:

Z vašich odpovedí vyberieme najviac frekventované jedlá, ktoré sú pôvodom z Podpoľania. Následne spustíme na našom portáli hlasovanie, v ktorom budete môcť za jednotlivé špeciality zahlasovať. No a z tohto online hlasovania vzíde víťaz – najobľúbenejšie jedlo z Podpoľania podľa čitateľov nášho portálu.

V priloženej fotogalérii si pozrite aj krásy Zvolena zachytené mladým forografom!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Krásy Zvolena zachytené mladým fotografom
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie