Nicole Regecová Kultúra

Môžeme sa tešiť, ďalší víkend je už pred nami: Lákadlá vo Zvolene, ktoré vám spríjemnia voľné dni

Čo budete robiť počas blížiacich sa voľných dní? Pri rozhodovaní, kam vyraziť, vám môžu pomôcť tipy našej redakcie na zaujímavé podujatia, ktoré sa budú konať počas nastávajúceho víkendu vo Zvolene.

Ilustračný obrázok k článku Môžeme sa tešiť, ďalší víkend je už pred nami: Lákadlá vo Zvolene, ktoré vám spríjemnia voľné dni
Zdroj: TASR

10. výročie tanečnej školy WANTED

8. apríla o 18.00, Kino Podborová

Jubilejný desiaty rok svojho pôsobenia oslávi tanečná škola Wanted pestrým galavečerom. Okrem množstva tanečných vystúpení sa môžete tešiť aj na koncert známeho zvolenského rapera Marksa či Kelsa.

FRIDAY NIGHT

8. apríla, Nočný bar Poľana

V piatok sa môžete do sýtosti vytancovať. Stačí, ak zavítate na Friday night party v novootvorenom Nočnom bare Poľana s DJom Viktorom Balážom.

Naštartuj sa na víkend

8. apríla, Night Club U Alexa

Tancovať sa však bude aj v ďalšom známom klube. Využiť môžete príležitosť diskotékového vyžitia s DJom Janom Vajdom U Alexa.

PAJA a STANO POČAJOVCI

8. apríla o 19.30, Kafé Džezva

Stano a Paja sú hudobné a partnerské duo a perfektne im to spolu ladí.) Hovoria si aj PayaAya. Spojenie fingerstyle s jazzovými vplyvmi, hladivý a pôvabný ženský vokál, miestami splývajúci s mužským, skvelé texty Petra Konečného, vlastné verzie niektorých džezových štandardov.

Zvolenská Corrida

9. apríla o 9.00, pešia zóna námestia SNP

Mesto Zvolen v spolupráci s občianskym združením Slovenský šport organizujú akciu pre nadšencov behu, v rámci ktorej si na svoje príde skutočne každý. Chystajú sa voľný rodinný beh, beh matiek s deťmi a hlavný pretek. Podujatie je súčasťou Zvolenskej bežeckej ligy.

ZOČI VOČI tour 2016

9. apríla o 17.30, Dom kultúry ŽSR

Známa slovenská kapela Zoči Voči vyrazila na turné. Ich fanúšikov pod Pustým hradom iste poteší, že v sobotu bude jej zástavkou práve Zvolen.

Divadelné predstavenie Sliepka

9. apríla o 18.30, Divadlo Jozefa Gregora Tajovského

Originálna súčasná komédia s nostalgickým prifarbením z pera celosvetovo uznávaného divadelného tvorcu vychádza z najlepších tradícií ruskej dramatickej školy smiechu cez slzy. V pikantnom príbehu z vidieckeho divadla, v ktorom sa prudko a nečakane striedajú lesk a bieda, či láska a nenávisť, rezonujú aj drsnejšie tóny a dilema, do akej miery sme skutočne odhodlaní ne/vykročiť za vlastnými snami a šťastím.

Restart Freestyle Battle 2016

9. apríl o 20.00, Ministry of fun Zvolen

Jedinečné podujatie svojho druhu na Slovensku! Súťaž je zameraná na objavenie nových hip-hopových talentov. Porotu budú tvoriť známe tváre slovenského rapu – Čistychov, Strapo, Zverina a Shomi.

Nové premiéry v kine

Počas celého týždňa, Europa SC

Ste fanúšikmi kvalitných filmov? Užiť si ich sledovanie môžete aj v Europa Cinemas. V ponuke sú aj nové premiéry: Moja tučná Grécka svadba 2, Londýn v plameňoch, Somnia: Zlo nikdy nespí.

Miro Bárdi – Maľby

Počas celého týždňa od 8.00 do 16.00, Galéria na Tehelnej

Všetci milovníci výtvarného umenia si budú môcť prísť na svoje počas celého týždňa. V Galérii na Tehelnej je totiž výstava obrazov Miroslava Bárdiho. Zobrazenia sú zamerané hlavne na krajinné krásy a hudbu.

Čítajte tiež:

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie