Baculík Tomáš Iné športy

N-Sport Lions opäť nastrielal súperovi 11 gólov.

Zubři Banská Bystrica vs. N-Sport Lions 0 : 11 ( 0:5, 0:1, 0:5 )

Zostava: J.Pružina, M.Kamo, J.Šipoš, D.Hámorský, M.Gáborík, M.Lunter, Ľ.Plandor, J.Kolibík, E.Bariak, M.Pastorok, J.Matuška Góly a asistencie : Ľ.Plandor 3+0, M.Pastorok 2+1, M.Lunter 1+3, M.Gáborík 1+2, E.Bariak 1+2, J.Šipoš 1+2, J.Kolibík 1+1, M.Kamo 1+0, D.Hámorský 0+2, J.Matuška 0+1,

Vylúšení: 0:1 + J.Šipoš 10 min. nešportové správanie

N-Sport Lion opäť nastrielal súperovi 11 gólov tentoraz si to odniesli Zubři. z Banskej Bystrice Už v prvej tretine bolo rozhodnuté, ktorá skončila 0:5. V druhej tretine domáci vyrovnali hru v ktorej N-Sport strelil len jeden gól. N-Sport veľa kombinoval a nepremenil množstvo šancí. Bránkár Zubřou chytal jednu strelu za druhou a niekedy potreboval buzolu, aby zistil kde je sever. Do tretej tretiny hrajúci tréner povedal hráčom Lionsu, aby nehrali učiteľsky a zbytočne neprekombinovali akcie.Zrýchlili hru presnými prihrávkami a strielali z prvej. Do bodky splnili hráči N-Sportu v tretej tretine čo si povedali a nastrielali Zubřom 5 gólov. Brankár J.Pružina vychytal prvý shootout v sezóne !