Ilustračný obrázok k článku Na toto čakali mnohí Zvolenčania: Kde a Kedy prejde autobus s hokejovými majstrami?
Zdroj: TASR /Ján Krošlák

Na toto čakali mnohí Zvolenčania: Kde a Kedy prejde autobus s hokejovými majstrami?

Zvolenčania sa budú môcť poďakovať hokejistom HKM Zvolen, ktorí vybojovali tretí titul majstrov Slovenska. Mestom prejdú v majstrovskom autobuse.

Jakub Forgács Hokej Správy
Jakub Forgács Hokej Správy

Na toto čakali mnohí Zvolenčania: Kde a Kedy prejde autobus s hokejovými majstrami?

Zvolenčania sa budú môcť poďakovať hokejistom HKM Zvolen, ktorí vybojovali tretí titul majstrov Slovenska. Mestom prejdú v majstrovskom autobuse.

Ilustračný obrázok k článku Na toto čakali mnohí Zvolenčania: Kde a Kedy prejde autobus s hokejovými majstrami?
Zdroj: TASR /Ján Krošlák

Už v pondelok 10. mája sa môžu Zvolenčania tešiť na jazdu majstrov Mestom Zvolen. Pozdraviť hokejistov budú môcť z okna či chodníka, a to na Sekieri, Zlatom Potoku, Podborovej, Západe aj Námestí SNP.

Ako na svojej facebookovej stránke informuje HKM Zvolen, podujatie odštartuje o 14.00 hod. prijatím u primátorky mesta. Nasledovať bude jazda mestom, ktorú bude moderovať hlásateľ Martin Matuška.

Kde a kedy?

  • 16.40 hod. Lučenecká cesta (Hotel Tenis)
  • 16.45 hod. Lipovec (Mládežnícka)
  • 17.00 hod. Sekier (Okružná)
  • 17.15 hod. Hviezdoslavova, Sokolská
  • 17.25 hod. Zlatý Potok (Lidl)
  • 17.30 hod. Prachatická
  • 17.45 hod. A. Hlinku
  • 17.55 hod. I. Krasku, Strakonická cesta, Buzulucká, Ferjenčíkova, Bernoláka
  • 18.00 hod. V. P. Tótha, Kozáčeka
  • 18.10 hod. Podborová (Borovianska), Západ
  • 18.20 hod. Strážska cesta
  • 18.30 hod. Tulská
  • 18.40 hod. Novozámocká
  • 18.50 hod. Štúrova, Š. Moyzesa
  • 18.55 hod. V. P. Tótha, Divadelná, Námestie SNP
  • 19.05 hod. Ukončenie akcie na námestí

Uvedené časové údaje môžu byť podľa HKM Zvolen pozmenené v závislosti od dopravnej situácie.

V priloženej fotogalérii nájdete aj zábery z rozhodujúceho finálového zápasu, v ktorom Zvolenčania zdolali Popradčanov!

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Hokejoví majstri zo Zvolena

V OBRAZOCH: Rozhodujúci finálový zápas HKM Zvolen - HK Poprad
23
Galéria
Zdroj: TASR/Ján Krošlák
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín