Nespoznávate tohto muža? Zvolenská polícia pátra po jeho totožnosti, pozrite prečo!

Dobre si pozrite zábery z videozáznamu. Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov o pomoc a spoluprácu pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Jakub Forgács

„Neznámy muž by mohol byť nápomocný pri objasňovaní prečinu neoprávnenej výroby a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty, ako aj s ním súvisiaceho prečinu krádeže, ku ktorým došlo ešte 11. augusta 2017 vo Zvolene,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„Neznámy páchateľ tu z pracovného stola v kancelárii spoločnosti na ulici SNP ukradol voľne položenú hnedú koženú peňaženku. V peňaženke sa nachádzali stravné lístky v hodnote takmer 50 eur, finančná hotovosť vo výške 45 eur, viaceré zákaznícke karty, služobná karta, kreditná a platobná karta spolu s kartičkou, s číslom účtu k tejto platobnej karte a malým papierikom, na ktorom bol napísaný PIN kód k tejto platobnej karte,“ pokračovala hovorkyňa.

„Následne o pár minút na to bol z uvedenej karty uskutočnený výber finančnej hotovosti vo výške 400 eur,“ dodala Kováčiková. Celková škoda, ktorá majiteľke vznikla bola vyčíslená na takmer 500 eur.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame