Neviete sa dočkať víkendu? Tipy pre Zvolenčanov, ako si ho spestriť

Užite si zaslúžený oddych, veď za zážitkami netreba chodiť ďaleko. Inšpirujte sa víkendovými tipmi priamo z nášho mesta.

DEŇ SRDCA

28.09. od 8:00 do 12:00, MsÚ

Podujatie v rámci Svetového dňa srdca je venované starostlivosti o naše srdce a okrem odborného poradenstva ponúka aj bezplatné vyšetrenie hodnoty cholesterolu z kvapky krvi.

ČARO ĽUDOVEJ ROZPRÁVKY

28.09. o 10:00, Krajská knižnica Ľudovíta Štúra

V knižnici Ľudovíta Štúra vás dokonale pripraví na víkendový oddych „Čaro ľudovej rozprávky“. Zberatelia ľudovej slovesnosti tu predstavia niekoľko krásnych diel.

PERSONAL SHOPPER

28.09. o 17:30, Stará radnica

Zažite piatkový oddych pri dobrom filme trochu inak. V priestoroch Starej radnice sa bude premietať „Personal shopper“.

ILUZIONISTI

28.09. o 18:30, Štúdio JGT

Chcete vyraziť za kultúrou a zároveň sa zabaviť? Kúzelná komédia o svete divadelných ilúzií venovaná jubileu 70 rokov Vladimíra Rohoňa je lyrická a taktiež úsmevná. Tak neváhajte a strávte piatkový večer napríklad v divadle.

FILMOVÝ VEČER V MAKRÓNKE

28.09. o 20:00, Makrónka café

V znamení dobrého filmu sa bude niesť aj piatkový večer v Makrónke. Nenechajte si ujsť jedinečné premietanie v obľúbenej kaviarni a pozrite si film s priateľmi.

TÚRA DO SÁSY CEZ HREBENE JAVORINSKEJ HORNATINY

29.09. o 6:17, železničná stanica Zvolen

Klub železničných cestovateľov pozýva všetkých odvážlivcov na jesennú túru náročným terénom cez Kukučkov kopec a Solisko do malebnej obce Sása. Vycestujte aj vy vlakom zo Zvolena za dobrodružnou prechádzkou v lone nedotknutej prírody slovenských lazov.

HKM ZVOLEN VS. HC 05 BANSKÁ BYSTRICA

30.09. o 17:00, zimný štadión Zvolen

Na záver týždňa sa môžu tešiť nielen všetci hokejoví fanúšikovia, ale v očakávaní bude celé mesto. Chystá sa predsa derby odvekých rivalov! Nenechajte si ujsť tento dlhoočakávaný hokejový súboj. V akčnom nedeľnom stretnutí budú proti sebe stáť HKM Zvolen vs. HC '05 Banská Bystrica.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk