Jakub Forgács Hokej

Nevšedný nápad zvolenského klubu: Fanúšikovia sa môžu dostať na dresy hokejistov

HKM Zvolen je prvým slovenským hokejovým klubom, ktorého fanúšikovia sa stanú súčasťou dresov. Pozrite ako!

Ilustračný obrázok k článku Nevšedný nápad zvolenského klubu: Fanúšikovia sa môžu dostať na dresy hokejistov
Zdroj: Rastislav Búgel

Pre zvolenských fanúšikov pripravil klub HKM Zvolen za ich podporu zaujímavú novinku. „Umiestnime ich na zápasové dresy,“ uvádza klubový web.

Limitovaná edícia

Ako sa píše na stránke, projekt nesie názov HKM Zvolen Memorial fan tickets. Ide o limitovanú edíciu pamätných vstupeniek, ktoré sú dostupné vo verziách Bronze, Silver, Gold a Platinum. Každá zo štyroch vstupeniek prináša niekoľko benefitov.

„Pre fanúšikov je nepochybne najlákavejšia možnosť vidieť sa na dresoch, v ktorých zvolenský tím odohrá prípravné zápasy. Následne poputujú do dražby. Koláž z fotografií fanúšikov sa okrem dresov objaví aj na ďakovnej plachte priamo pred štadiónom,“ uvádza HKM Zvolen.

Na dresoch hneď dvakrát

Majitelia vstupeniek Platinum sa navyše nájdu na dresoch dvakrát, ich fotky vyplnia aj čísla na zadnej strane. HKM Zvolen je tak prvým slovenským hokejovým klubom, ktorého fanúšikovia sa stanú súčasťou dresov.

„Okrem cenného suveníru, ktorý pre fanúšikov ostane symbolom vernosti klubu a jeho podpory v náročnej spoločenskej a ekonomickej situácii, môžu čerpať benefity v nasledujúcej sezóne," hovorí marketingový riaditeľ klubu Miroslav Brumerčík. Každá vstupenka zahŕňa kupón, ktorý majiteľ môže využiť pri kúpe sezónnej permanentky, zápasových vstupeniek či suvenírov. Čím vyššia je úroveň pamätnej vstupenky, tým je vyššia hodnota kupónu a širšie možnosti jeho uplatnenia.

Predaj pamätných vstupeniek bol spustený vo štvrtok 23. apríla, pričom najväčší záujem zatiaľ fanúšikovia prejavili o radu Platinum.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie