Hokej

Novinka o blížiacom sa Winter Classic v Bystrici: Študenti sa potešia

Vstupenka na atraktívny Súboj legiend, ktorý je spojený aj s jedinečnými súťažami zručností, bude pre študentov za polovičnú cenu.

Ilustračný obrázok k článku Novinka o blížiacom sa Winter Classic v Bystrici: Študenti sa potešia
12
Galéria

Organizátori blížiaceho sa Kaufland Winter Classic Games 2019 pripravili ďalšiu novinku, z ktorej sa tentoraz potešia predovšetkým študenti stredných a vysokých škôl. Tí si môžu počnúc dnešným dňom zakúpiť vstupenku na atraktívny Súboj legiend, ktorý je spojený aj s jedinečnými súťažami zručností, a to za polovičnú cenu. Informoval o tom Jakub Takáč, mediálny manažér podujatia.

„Vďaka spolupráci s Banskobystrickým samosprávnym krajom sme vytvorili pre žiakov stredných a vysokých škôl nielen na území stredného Slovenska možnosť uplatnenia študentskej zľavy na kúpu lístka na Súboj legiend. V sobotu 2. februára, kedy budú k videniu na jednom mieste naši hviezdni hokejisti, ktorí sa mimochodom ešte nikdy predtým spoločne na takejto akcii nestretli, uvidia diváci aj originálne súťaže zručností. Toto všetko sľubuje zážitok, ktorý si práve študenti môžu užiť za polovičnú cenu z reálnej hodnoty ponúkanej vstupenky,“ avizuje milú novinku riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner.

„Verím, že šport a mladí ľudia patria k sebe, že šport buduje v človeku tie najlepšie vlastnosti a ak si k nemu vybudujete vzťah v mladosti, ostane vám na celý život. Snažíme sa preto šport medzi mládežou popularizovať čo najviac. Som rád, že Banskobystrický kraj podporil Majstrovstvá sveta v Biatlone, ktoré sa budú konať od 25. januára v Osrblí. Rovnako ma teší, že vďaka nášmu partnerstvu si študenti budú môcť pozrieť majstrovstvo našich najlepších hokejistov za zvýhodnených podmienok,“ uviedol predseda BBSK Ján Lunter.

Študentská zľava sa dá uplatniť u oboch oficiálnych predajcov vstupeniek na Kaufland Winter Classic Games 2019 – spoločností Ticketportal a Predpredaj.sk. Kupujúci ju získa po zadaní kódu „STUDENT“. Pri vstupe cez turnikety na štadión VŠC Dukla v Banskej Bystrici, ak bude vyzvaný, bude sa musieť preukázať platným študentským preukazom. „Keďže hovoríme o päťdesiatper­centnej zľave, vstupenka je zvýhodnená z 18 na 9 eur. Využitím tejto ponuky, a tiež i kúpou originálnych hokejových baraníc fanúšikovia zároveň napomáhajú aj charitatívnej myšlienke – Nadácii Kvapka nádeje,“ prezrádza Lintner.

Zľavu bude podporovať atraktívna kampaň „Vyzbroj sa a pomôž!“, ktorá vznikla v spolupráci s hokejovými legendami, hercom Filipom Tůmom a finalistkami súťaže krásy. Namierená je najmä na študentov a určená pre sociálne siete, kde sa práve mladí ľudia cítia ako doma.

V OBRAZOCH: Bystrica zažije Kaufland Winter Classic Games 2019
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie