Stanislav Černák Hokej

Sledovali sme ONLINE: Pozrite si to najdôležitejšie z víťazného zápasu!

V Košiciach sa zvolenským hokejistom nepodarilo rozhodnúť o zisku majstrovského titulu. Reparát majú na programe práve dnes a my sledujeme piaty zápas ONLINE!

Ilustračný obrázok k článku Sledovali sme ONLINE: Pozrite si to najdôležitejšie z víťazného zápasu!

60:00 – Sme majstri!!!!!!!!­!!!!!!

59:38 – Vhadzovať sa bude pred Šimkom, 22 sekúnd nás delí od zisku titulu!

59:01 – Košice hrajú bez brankára, dramatický záver pod Pustým hradom!

58:28 – Góóól!!!!! V neprehľadnej situácii sa najlepšie zorientoval Brabenec, vedieme 2:1!

57:33 – Vhadzovať sa bude pred Hylákom.

57:13 – Na ľade ostáva ležať Kalla, ktorý bol tvrdo narazený na mantinel.

56:15 – Ide do tuhého, oba támy sa snažia zvrátiť stav stretnutia na svoju stranu.

54:01 – Ubránili sme sa početnej nevýhode!

53:40 – Košice nás zatlačili, ale Bryndziari sa zatiaľ úspešne bránia.

52:01 – Podkonický na trestnej lavici. Košice hrajú presilovku.

51:57 – Kamil Brabenec akrobaticky zachránil Zvolen! Padajúci puk smeroval za Šimkov chrbát, no Brbaenec ho hokejkou vyrazil!

50:45 – Zvolenčania teraz zatlačili súpera v obrannom pásme, Mišo Chovan bol však natlačený na Hyláka, hra je prerušená.

49:12 – V šanci sa ocitli domáci, hra sa ale okamžite presunula pred Šimka, ktorý puk pre istotu prikryl.

48:37 – Hra sa po zakázanom uvoľnení sťahuje pred domácu bránu.

47:12 – Ďalšia šanca domácich, puk však Zvolenčania nepretlačili na voľného Petra Zuzina.

45:48 – Vhadzovať sa bude pred Šimkom.

45:36 – Marek Šimko vyriešil ďalšiu ošemetnú situáciu.

43:44 – Závar pred Šimkom, hra sa však presunie do stredného pásma, pretože jeden z Košičanov stál dlhšie v bránkovisku ako povoľujú pravidlá.

43:05 – Peter Zuzin v šanci, finálnu prihrávku však nepretlačil na spoluhráča.

42:25 – Séria ostrejších zákrokov pri mantineli, všetko však v rámci pravidiel.

40:30 – Podkonický v šanci, ktorá sa však gólom neskončila.

3. tretina

40:00 – Druhá tretina sa skončila, zvolenským hokejistom sa v nej podarilo vyrovnať na 1:1.

39:54 – Čurilla skončil v brankárovi Hylákovi, hra je prerušená 6 sekúnd pred koncom druhej tretiny.

38:55 – Ani jeden z tímov nechce spraviť chybu, začínajú hrať oveľa opatrnejšie.

37:08 – Kalla v šanci, strieľa nad bránu.

36:05 – Po strelenom góle ožili aj domáce tribúny.

35:23 – Gól Zvolena!!! Hráči HKm vyrovnávajú šťastným gólom, ktorý sa po Čurillovom náhodnom lobe dostal až za Hylákov chrbát!

35:00 – Zakázané uvoľnenie Košíc, vhadzovať sa bude pred Hylákom.

33:47 – Fantastický Marek Šimko zachránil čistý gól!

33:20 – Šeda ohrozil zvolenskú bránu, našťastie gól z toho nebol.

32:30 – Vynikajúci Marek Šimko zachránil Zvolen pred ďalším gólom.

31:53 – Zuzin prekorčuľoval celé ihrisko, nemal však komu prihrať.

30:05 – Kalla s Hertlom zavarili Košičanom, gól však nestrelili.

28:18 – Peter Zuzin vyskúšal pozornosť košického gólmana.

27:25 – Puk však majú na svojich hokejkách hostia.

26:45 – Zvolenčania zakladajú postupný útok až spoza vlastnej brány.

25:47 – Peter Zuzin zničil pri mantineli čistým spôsobom jedného z Košičanov.

24:34 – Spilar v šanci, na druhej strane v šanci Peter Zuzin. Stav sa nemení.

24:10 – Hostia síce vystrelili, ale zbytočne, rozhodcovia odpískali ofsajd.

23:40 – Zatiaľ sledujeme len priemerný hokej, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

22:30 – Košičania zatlačili domácich, gól z toho však nebol.

20:19 – Presilovka Zvolena sa skončila, vhadzuje sa pred Hylákom.

2. tretina

20:00 – Je tu záver prvej tretiny, v ktorej sa domácim zatiaľ nepodarilo skórovať a prehrávajú 0:1.

19:23 – Obrovská šanca domácich! Škvaridlo však v poslednej chvíli netrafil puk.

18:15 – Druhá presilovka domácich, na trestnú lavicu išiel Šeda.

17:49 – Podkonickému ušiel puk, ktorý prikryl Hylák.

17:31 – Hra je prerušená, vhadzovať sa bude pred Šimkom.

16:50 – Zvolenčania sa zatiaľ úspešne bránia presilovke hostí.

16:04 – Slovák sa ocitol v nájazde na Šimka, ale domáci gólman sa vyznamenal!

15:16 – Košičania zaútočili v oslabení. Navyše na trestnú lavicu si za hákovanie sadne Mucha.

13:52 – Prvá presilovka domácich! Na trestnú lavicu si sadá Gmitter.

13:22 – Zvolenčania si vytvorili sériu príležitostí, ale gól zatiaľ nedali.

12:20 – Zvolenčania začínajú preberať aktivitu.

11:24 – Domáci zatlačili súpera, Hertl zišiel mdzi kruhy, ale Hyláka neprekonal.

10:40 – Ďalšie zakázané uvoľnenie HKM, vhadzuje sa pred Šimkom.

9:28 – Obrovská šanca Puliša, ocitol sa sám pred Hylákom, ale zoči-voči nemu neuspel.

8:00 – Bryndziarov evidentne zaskočil úvodný gól hostí.

7:10 – Zvolenčania zatiaľ bez jedinej šance.

6:34 – Zvolenčania nahodili puk pred Hyláka, vhadzovať sa bude pred jeho svätyňou.

5:11 – Ďalšie zakázané uvoľnenie domácich, vhadzuje sa opäť pred domácou bránou.

4:01 – Hra je momentálne trošku rozhádzaná, vhadzuje sa pred Šimkom.

2:46 – Košice skórujú! Úvodný gól strieľa Svitana.

1:08 – Úvodnú šancu mali hostia z Košíc, Šimko bol na mieste.

Na beznádejne vypredanom zvolenskom štadióne je všetko pripravené na úvodné vhadzovanie. Piaty duel rozhodujú Vladimír Baluška a Juraj Konc. Držme našim chlapcom palce!