Jakub Forgács Iné športy

Jachtári spod Pustého hradu opäť predviedli svoje kvality. Pozrite, ako sa im darilo v najúspešnejšej sezóne za posledných 12 rokov!

Ilustračný obrázok k článku Paráda zvolenských jachtárov: 3. krát po sebe medzinárodnými majstrami Slovenska

Tohtoročná sezóna bola pre jachtárov z jachtklubu Trim Zvolen najúspešnejšou v 12-ročnej histórii klubu. Stali sa po tretíkrát po sebe medzinárodnými majstrami Slovenska v sezóne 2016, v ktorej štartovalo 25 pretekárov zvolenského klubu na 82 pretekoch a regatách.

• Celkový víťaz Slovenského pohára kajutových plachetníc 2016 kategória T2

Jachtklub Trim Zvolen je v bodovom hodnotení na prvom mieste v kajutovom a námornom jachtingu v roku 2016 medzi 33 klubmi Slovenského Zväzu Jachtingu (SZJ). Aj v bodovom hodnotení jednotlivcom je pretekár Miško Kelemen lídrom tohtoročného rebríčka SZJ.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z najúspešnejšej sezóny zvolenských jachtárov!

V OBRAZOCH: Obdivuhodný úspech jachtárov zo Zvolena