Jakub Forgács Krimi

Policajti mali robotu v Sliači aj v Hriňovej: Nepríjemné prekvapenie po tom, čo vodičom dali fúkať!

Kontroly na cestách v okolí Zvolena priniesli nelichotivé zistenia. Muži zákona prezradili, že vodičov pod vplyvom alkoholu načapali v Hriňovej aj v Sliači.

Ilustračný obrázok k článku Policajti mali robotu v Sliači aj v Hriňovej: Nepríjemné prekvapenie po tom, čo vodičom dali fúkať!
Zdroj: TASR

Polícia zastavila v nedeľu v skorých ranných hodinách na Partizánskej ulici v Hriňovej vodiča (28) z Korytárok, ktorý viedol Škodu Fabia. „Vodič sa počas kontroly podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu, pričom nameraná hodnota predstavovala 1,00 miligramu na liter alkoholu v dychu, čo v prepočte predstavuje približne 2 promile alkoholu v krvi,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Muži zákona však mali robotu aj v Sliači. „Bratislavčan (31) viedol v nedeľu v skorých ranných hodinách Ford Mondeo po ulici SNP v smere na Záhorského ulicu v meste Sliač. Pri kontrole bolo zistené, že vozidlo viedol v stave vylučujúcom spôsobilosť a v dychu mu bol nameraný alkohol,“ povedala P. Kováčiková so slovami, že nameraná hodnota v prepočte predstavovala približne 2,3 promile alkoholu v krvi.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie