Jakub Forgács Krimi

Polícia opísala hrozivé chvíle v obci pri Zvolene: Hádka opitých mužov sa skončila smrťou

Na základe zhromaždených dôkazov bol podozrivý 64-ročný muž zo Železnej Breznice zadržaný a umiestnený do policajnej cely.

Ilustračný obrázok k článku Polícia opísala hrozivé chvíle v obci pri Zvolene: Hádka opitých mužov sa skončila smrťou
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Krajský policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy 64-ročného muža zo Železnej Breznice. Informovali o tom muži zákona na svojej oficiálnej krajskej facebookovej stránke. O tomto prípade sme vám prvé informácie priniesli už v sobotu.

„V piatok (23.8.) v čase medzi 15:00 až 17:00 v rodinnom dome v Železnej Breznici, za doposiaľ presne nezistených okolností, sa pod vplyvom alkoholu dostal do fyzického konfliktu s poškodeným 70-ročným mužom, ktorého po údere do tváre, kuchynským nožom opakovane pichal do hrudníka,“ píšu policajti.

„Spôsobil mu zranenia, ktorým poškodený podľahol. Po spáchaní skutku z miesta činu ušiel,“ dodali policajti so slovami, že v prípade bola nariadená súdna pitva, ktorá jednoznačne potvrdila, že smrť bola spôsobená inou osobou.

Na základe zhromaždených dôkazov bol podozrivý muž zadržaný a umiestnený do policajnej cely. Po vykonaní procesných úkonov vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Za tento závažný zločin hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta!

Hádka opitých mužov v obci pri Zvolene sa skončila smrťou jedného z nich
3
Galéria
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie