Jakub Forgács Krimi

Polícia vo Zvolene žiada ľudí o pomoc: Vladimír (16) je nezvestný už niekoľko dní

Podľa slov polície mladík odišiel z domu ešte 15. decembra na neznáme miesto a doposiaľ nepodal o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie.

Ilustračný obrázok k článku Polícia vo Zvolene žiada ľudí o pomoc: Vladimír (16) je nezvestný už niekoľko dní
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Polícia vo Zvolene sa na občanov obracia so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po Vladimírovi Špitkovi (16) z Lučenca, prechodne bytom v Zolnej v okrese Zvolen. Informovali o tom krajskí policajti na svojej facebookovej stránke.

„Jeho nezvestnosť oznámil príbuzný v pondelok (23.12.), ktorý uviedol, že mladík odišiel z domu (z adresy prechodného bydliska) ešte dňa 15. decembra 2019 na neznáme miesto a doposiaľ nepodal o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie,“ píšu policajti.

„Nezvestný je vysoký 168 cm, váži 70 kg, je štíhlej postavy, má tmavohnedé krátke vlasy a modré oči. Oblečenú mal červenú bundu s maskáčovým vzorom, čierne rifľové nohavice a čierne botasky. So sebou mal občiansky preukaz, kartu poistenca a autobusovú kartu,“ uviedli muži zákona.

Touto cestou polícia žiada občanov o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom mladíkovi. „Tých, ktorí by k jeho osobe vedeli poskytnúť akékoľvek bližšie informácie žiadame, aby tak urobili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom oficiálnej stránky polície na sociálnej sieti facebook: Polícia SR – Banskobystrický kraj,“ dodávajú policajti.

Nezvestného mladíka od polovice decembra nikto nevidel
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie