Jakub Forgács Správy

Ponuka práce vo Zvolene: Mesto hľadá posilu, aký je ponúkaný plat?

Chceli by ste pracovať pre naše mesto? Preštudujte si podrobnosti o voľnom pracovnom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Ponuka práce vo Zvolene: Mesto hľadá posilu, aký je ponúkaný plat?
18
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Zvolen hľadá vhodných kandidátov/ky na pozíciu referent/referentka pre verejné obstarávanie. Informuje o tom na svojej webovej stránke.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Námestie slobody č. 22, 960 01 Zvolen

Ponúkaný plat (brutto): 887,00 € do 1064,50 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov zvýšený o 15% za výkon práce vo verejnom záujme

Druh pracovného pomeru:

  • plný úväzok
  • pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú 1 rok s možnosťou jej predĺženia na dobu neurčitú

Počet obsadzovaných miest: 1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • kompletná príprava a realizácia celého procesu verejného obstarávania, vrátane elektronického trhoviska, pred príprava a plánovanie VO (rozhodovanie o použití metódy verejného obstarávania) tak, aby boli dodržané ustanovenia zákona o VO v platnom znení (súťažné podklady, výzva, oznámenie o začatí VO a pod.),
  • administratívna príprava a realizácia na zadávanie VO v rámci centrálneho verejného obstarávania,
  • definovanie podmienok pri vybratej metóde verejného obstarávania, napr. zmluvné podmienky, podmienky zloženia finančných prostriedkov vrátane zábezpeky,
  • organizovanie a vyhodnocovanie ponúk v procese verejného obstarávateľa a dohliadanie na dodržiavanie postupov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní, poskytovanie vysvetlení, informácií potrebných na vypracovanie ponuky, návrhu a na preukázanie splnenia podmienok účasti všetkým záujemcom
  • v prípade revíznych postupov spracovanie stanoviska verejného obstarávateľa, spracovanie stanoviska pre Úrad pre verejné obstarávanie (ÚVO),
  • plnenie povinností voči ÚVO,
  • realizácia prieskumov trhu, určenie predpokladanej hodnoty zákazky, posudzovanie a vyhodnocovani­e ponúk,
  • zadávanie zákaziek podľa č. 343/2015 Z. z. (komunikácia s dodávateľmi, kontrola realizácie zákazky),
  • spracovávanie dokumentov k podpisu a korešpondencie súvisiacej s realizáciou VO,
  • zverejňovanie dokumentov v zmysle zákona o VO na portáloch UVO a CRZ,
  • administratívna podpora pri realizácii činností spojených s obstarávaním tovarov, stavebných prác a služieb v zmysle zákona o VO,
  • zabezpečovanie evidencie, ukladania a ochrany registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní,
  • zabezpečovanie zverejňovania informácií v súlade s platnou legislatívou,
  • znalosť procesov v rámci medzinárodných projektov vítaná,
  • sledovanie metodických usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie, kvalifikačné predpoklady:

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (zameranie stavebné, technické, ekonomické alebo právnické výhodou)
  • odborná prax súvisiaca s výkonom činností zabezpečovaných podľa pracovnej náplne minimálne 2 roky

Znalosti

  • zákon č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov
  • znalosti právnych predpisov v oblasti VO, všeobecné znalosti z oblasti štrukturálnych fondov, práva a ekonomiky
  • prehľad platných právnych predpisov vzťahujúcich sa k výkonu činností podľa pracovnej náplne a v oblasti samosprávy

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Excel – užívateľská úroveň
  • Microsoft Word – užívateľská úroveň
  • Internet

Vodičské oprávnenie: skupina B

Iné kritériá a požiadavky

  • bezúhonnosť
  • zmysel pre zodpovednosť, presnosť a dôslednosť
  • analytické myslenie
  • samostatnosť
  • tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • príjemné, korektné a kultivované vystupovanie
  • flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie

Iné výhody

  • možnosť sebarealizácie
  • profesijný rast
  • zaujímavá práca
  • možnosti odborného aj osobnostného rozvoja
  • práca v stabilnej organizácii
  • zamestnanecké benefity
  • 5 dní dovolenky naviac
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • športové a spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín nástupu: jún 2020

K žiadosti je potrebné pripojiť:

  • overenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • profesijný štruktúrovaný životopis (vhodná forma europass) spolu s motivačným listom s uvedenými kontaktnými údajmi: e-mail, číslo telefónu
  • čestné prehlásenie o bezúhonnosti uchádzača
  • prehlásenia: 1) Informovanie dotknutej osoby, 2) súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov, ktoré tvoria samostatné listiny uvedené v závere podmienok pre výberové konanie.

Ako uvádza mesto, osobné údaje kandidátov, ktorí na osobnom pohovore neuspejú, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplneníniektorých zákonov

„V prípade, že vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoju žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi najneskôr do 28.05.2020 elek­tronicky (e-mailom) na adresu dtorokova@zvolen.sk, resp. poštou na adresu: Mestský úrad Referent personálnej práce a miezd, Nám. slobody č. 22, 960 01 Zvolen, Zn.: „Výberové konanie Referent pre verejné obstarávanie“," píše sa na webe.

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Dana Töröková, Tel.: 045/5303 206, E-mail: dtorokova@zvolen.sk

Z dôvodu vyhlásenia mimoriadnej situácie na území Slovenskej republiky Vládou Slovenskej republiky v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID – 19 vyhlásenej dňa 11.03.2020 a na základe záverov z rokovania Ústredného krízového štábu, si Mesto Zvolen vyhradzuje právo vybrať vhodného uchádzača na základe posúdenia jeho schopností, zručností a praxe z doručených štruktúrovaných životopisov a motivačných listov a pohovor s potenciálny­mikandidátmi viesť iba telefonicky, bez osobného pohovoru. Uchádzači budú o priebehu a výsledkoch výberového konania informovaní len elektronickou poštou (e-mail).

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Ľudoprázdne ulice Zvolena, život utíchol aj v centre
18
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM