Pondelok 22. júl 2019 Magdaléna  26 °C
Marek Šebeňa Iné športy

Pozrite si jedinečný off-road: Objem 7,4 l a 430 koni!

S kamerou sme objavili unikátnu offroadovú pecku, ktorá musí potešiť srdce každého moto nadšenca. Za týmto jedinečným originálom stojí off-roadový milovník Róbert Domík z Rožňavy. Ten si krásnu buggynu upravil pre športové potreby...

Zašli sme za nim a povypytovali sme sa ho, ako sa objavila takáto rarita u nás v Rožňave.

[bRV24**** Čo ťa viedlo k tomu, aby si doviezol a upravil si túto Buggy – nu?**

**R.D. **Off road je môj koníček a potom to bola potreba vyskúšať niečo čo nie je u nás v takomto prevedení. K tomu môj entuziazmus a vášeň a Buggy bola v Rožňave. Mal som predtým Wranglera, ale na internete som naďabil na tieto americké mašinky, tak mi po nich zatúžilo srdce a doviezol som jednu z Ameriky.

RV24:**** Ako dlho si ju upravoval do dnešnej podoby?

R.D. Trvalo mi to necelé 4 mesiace, kým som americkú Buggy upravil na európsku podobu.

RV24: ** **Je niečo podobné na Slovensku?

**R.D. ** Myslím, že v tejto podobe nie a možno ani v celej Európe. Je to originál z Ameriky, kde to vyrába dielňa pána Jima Smitha.

RV24: Aké má parametre?

R.D. Tak napríklad pod kapotou ak sa to tak dá nazvať drieme kubatúra 7.4 l, motor má výkon 430 koni a pre zaujímavosť kolesá majú priemer cca 1,10 m.

RV24: ** **Aké máš ciele s Buggy a kde s ňou budeš pretekať?

R.D. Chcem sa zúčastniť čo najviac off road pretekov, vyskúšať si čo najťažšie terény a skamarátiť sa s Buggy lebo je to úplne iné jazdenie.

RV24: ** **Aké máš prvé dojmy z jazdenia na Buggy?

**R.D. ** Prvé dojmy sú fantastické – nad očakávania, je to mašina stvorená do terénu, nazval by som ju v prenesenom význame ako horolezec, dokáže nenormálne veci. Jej výkon ma nadchol a verím, že keď sa zohráme tak spolu zdoláme takmer všetky prekážky.

RV24: Prajeme ti nech sa čím skôr skamarátite a žnete spolu úspechy!

**R.D. ** Ďakujem a prajem vám všetko dobré a hlavne veľa klikačov

S Robom sme si dohodli, že keď pôjde na prvé jazdy nebudeme pri tom chýbať a prinesieme vám video priamo z terénu! Teraz si vychutnajte video a foto ešte panenskej BUGGY!

Pozrite si jedinečný off-road: Objem 7,4 l a 430 koni!
1
Galéria
buggy denyz
24
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.