Práca

PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Viete pracovať s kameňom? Známa firma hľadá novú posilu

Firma s dlhoročnou tradíciou hľadá posilu do svojich radov. Prečítajte si, čo je náplňou práce a čo sa od uchádzačov očakáva. Možno ste práve vy vhodným kandidátom.

Ilustračný obrázok k článku PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Viete pracovať s kameňom? Známa firma hľadá novú posilu
Zdroj: TASR

Známa firma v kamenárskom obore Bártfay, s.r.o. hľadá do svojich radov nové posily. Ide o brusiča prírodného kameňa – kamenára do pobočky v neďalekej Žarnovici. S nástupom ihneď a prácou na plný úvazok môže táto ponuka zaujať práve vás.

Čo by bolo vašou náplou práce? V prvom rade už spomínané brúsenie aj leštenie prírodného kameňa, a následné montovanie kuchynských pracovných dosiek.

Na tejto pozícii môžete očakávať kreatívnu a roznôrodú prácu v stabilnej spoločnosti s tradíciou. Naopak od uchádzačov sa očakáva spoľahlivosť. Skúsenosť s opracovaním prírodného kameňa je výhodou.

Uchádzač by mal mať ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity. Obor kamenárstvo a opracovanie kameňa nie je podmienkou. Vodičský preukaz skupiny B je potrebný.

Ďalšie informácie o práci

  • práca na jednu zmenu, od pondelka do piatku
  • možnosť príspevku na dochádzku
  • zaujímavé finančne ohodnotenie
  • stabilná práca
  • plat dohodou

Kamenárstvo BARTFAY,s.r.o. bolo založené v roku 2011 s tradíciou od roku 1990 počas svojho pôsobenia na trhu získalo mnoho cenných a praktických skúseností. Našim zákazníkom ponúkame kuchynské a kúpeľňové pracovné dosky, schody, obklady krbov, parapety a samozrejme pomníky a náhrobné kamene. Všetky druhy materiálov dovážme hlavne s Talianska ktoré máme umiestnené v priestoroch našej prevádzky, kde materiál následne spracovávame. Disponujeme s najmodernejšou technológiou, výrobky zameriavame 3D prístrojom a režeme s CNC mostovou pílou.

Kamenárstvo Bartfay je zárukou dlhoročnej kvality, odborných služieb a profesionálneho prístupu k zákazníkovi. Nájdete nás v priestoroch našej predajne v Žarnovici.

Kontaktné údaje: Ing. Andrej Kuruc, kuruc@apes.sk, 0917 887 417

Bartfay pracovná ponuka
2
Galéria
Zdroj: PR

Rýchle správy

Najčítanejšie