Jozef Sliacky Hokej

Prehra na ľade poslednej Skalice

Skalica - HKm Zvolen 4:3 sn (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0)

Skalica – HKm Zvolen 4:3 sn (1:2, 2:1, 0:0 – 0:0, 1:0)

Zvolen začal dobre. Už v 4. min. Barinka využil chybu v skalickej rozohrávke a strelil vedúci gól. Bolo to pri vlastnom oslabení. Keď v 9. min. skončila v sieti tvrdá Škodova strela, zdalo sa, že Zvolen si ľahko pripíše ďalšie víťazstvo. V 19. min. však Zálešák znížil a na začiatku druhej tretiny vyrovnal Višňovský. Boli to však znova Zvolenčania, ktorí sa gólom Otčenáša dostali do vedenia, no už o tri minúty neskôr Konečný zrovnal skóre, ktoré potom vydržalo do konca riadneho hracieho času. Keďže ani v predĺžení gól nepadol, rozhodovali samostatné nájazdy, v ktorých strelil víťazný gól domáci Zálešák. Góly:19. Zálešák (Prokop, Lušňák), 25. Višňovský, 31, Konečný (Štepán, Novák), rozh. sam. nájazd Zálešák – 4. Baláž (Faith), 9. Škoda (Otčenáš, Marcinek), 29. Otčenáš (Marcinek, Škoda). **Rozhodoval **Rudý. Vylúčenia 0:2, presilovky 0:0, oslabenia 0:1. **HKm Zvolen: **Škrečko – Čierny, Juraško, Bokroš, Hranáč, Valach, Hraško, Vosátko, Ďaloga – Barinka, Pucher, Chovan – Kovář, Haščák, Faith – Baláž, L. Jurík, Zuzin – Marcinek, Škoda, Otčenáš.

**Ostatné výsledky 11. kola: **Košice – Poprad 3:1, Slovan Bratislava – Žilina 7:2, Banská Bystrica – Nitra 7:2, Trenčín – Martin 3:5.

1. Košice 12 8 2 1 1 42:17 29
  2. B. Bystrica 11 7 1 2 1 36:22 25
  3. Slovan 11 7 0 1 3 37:19 22
  4. Martin 12 6 1 1 4 34:37 21

5. Zvolen 11 5 1 3 2 36:24 20 6. Trenčín 12 4 2 1 5 29:35 17 7. Žilina 12 5 1 0 6 29:37 17 8. Nitra 12 3 1 0 8 27:37 11 9. Skalica 12 2 2 1 7 23:34 11 10. Poprad 11 2 1 2 6 21:27 10

**12. kolo, utorok, 5. októbra: **Zvolen – Banská Bystrica, Poprad – Trenčín, Martin – Skalica, Nitra – Slovan Bratislava, Košice – Žilina.