Pripravte sa na víkend v predstihu. Kam vo Zvolene sa oplatí skočiť za zábavou?

Neseďte cez víkend doma! Máme pre vás hneď niekoľko tipov, ako sa môžete odreagovať.

Eva Drugdová

Country záhrada 2017

18. augusta 2017 o 15.00, Mestský park Lanice

Môžete sa tešiť na pestrý program v štýle country hudby, tanca a westernovej šou. Ako hlavný hosť sa tento rok predstaví skutočná legenda, Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Novinkou zvolenského country festivalu je stanovanie v parku na vyhradenom stráženom mieste. Priamo v Laniciach môžete zažiť tramp v prírode. Nebude chýbať pivo, kovbojský guláš, ohnisko na opekanie, jazda na koňoch či ryžovanie zlata.

Husľovo- klavírny koncert

18. augusta 2017 o 19.00, Fun zóna

Nuda vo Fun zóne nehrozí ani počas zvyšku leta a tento týždeň milovníkov hudby istotne poteší husľovo-klavírny koncert.

Burza jesenného oblečenia

18. – 19. augusta, Občianske centrum OKO, Zvolen Západ

Cez víkend je pre vás pripravená burza detského jesenného oblečenia a školských potrieb. Môžete nielen dobre nakúpiť, ale aj predať veci, ktoré už nepotrebujete.

Westernové preteky na Lunterovom ranči

19. augusta 2017 o 8.00, Lunterov ranč, Kráľová

Na Lunterovom rančí sa vám v sobotu predvedú rýchle kone a odvážni jazdci. Uskutočnia sa tam totiž drezúrové a rýchlostné westernové súťaže, ktoré potešia všetkých milovníkov koní. Samozrejme, nebude chýbať ani občerstvenie.

Zvoľenský rínok – Letná edícia

19. augusta 2017, Zvolen

V sobotu sa uskutoční prvý ročník Zvoľenského rínku, kde nájdete remeselných výrobcov, lokálnych farmárov, zdravé občerstvenie a blší trh. Nebude chýbať ani bohatý kultúrny program pre každého. Tak neleňte a urobte si pekný deň s rodinou či priateľmi.

MFK Zvolen : FK Pohronie

19. augusta 2017 o 17.00, ihrisko MFK Zvolen

Nadšenci futbalu si v sobotu budú môcť pozrieť zápas 2. ligy mužov, v ktorom sa stretne domáci MFK Zvolen s FK Pohronie.

Ľudia z rodu Rómov – Zábava

19. augusta 2017 o 20.30, Hotel Palace Sliač

Vyvrcholením multižánrového festivalu Ľudia z rodu Rómov bude galavečer. Sliač sa môže tešiť na super atmosféru a skvelú rómsku zábavu, ktorá sa bude konať v sobotu večer. Zabávať vás budú Gypsi Boys Ula, Quattro band plus hostia z festivalu.

Balónová párty s kúzelníkom

20. augusta 2017 o 14.00, Mixiland detský svet Zvolen

Nedeľa je ako stvorená pre rodiny s deťmi. Bohatý program čaká na vaše ratolesti v detskom svete Mixilande, kde sa môžu tešiť na balónovú šou a vystúpenie kúzelníka Talostana. Okrem toho sa zabavia na diskotéke, zažijú fotenie a mnoho iného.

Hravé učenie

20. augusta 2017 o 17.00, Fun zóna

Aj v auguste je vo Fun zóne naplánovaný bohatý program. Každá nedeľa bude venovaná deťom a čakajú na ne rôzne divadelné predstavenia a iné aktivity. Už tento týždeň vaše ratolesti istotne zaujme hravé učenie, o ktoré sa postará Heuréka. Vaše deťúrence sa môžu zúčastniť otvorenej hodiny Yamaha class a nebude chýbať ani Baby gym.

Koncert Quasars Ensemble – Slovenská hudba v kontextoch

20. augusta 2017 o 18.00, Kráľovská sieň Zvolenského zámku

Quasars Ensemble od svojho vzniku v roku 2008 patrí k jedinečným profesionálnym hudobným telesám svojho druhu na Slovensku. Popri súčasnej klasickej hudbe sa v rovnakej miere venuje aj hudbe starších epoch.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame