Šport

Reprezentačný brankár v traktore? Na ranči pri Zvolene nezaháľa ani počas pandémie, FOTO

Na stacionárnom bicykli, prechádzky so psami aj posilňovanie so synom. Hokejový brankár Marek Čiliak ukázal, ako sa pripravuje na rodinnom ranči.

Ilustračný obrázok k článku Reprezentačný brankár v traktore? Na ranči pri Zvolene nezaháľa ani počas pandémie, FOTO
10
Galéria
Zdroj: TASR

Slovenský brankár Marek Čiliak je novou posilou hokejistov Motor České Budějovice. S nováčikom českej extraligy podpísal trojročný kontrakt, informoval klubový web. Naposledy pôsobil v Komete Brno.

Tridsaťročný Čiliak vychytal Komete v rokoch 2017 a 2018 majstrovské tituly, v uplynulej sezóne mal ale v klube pevnejšiu pozíciu Karel Vejmelka. Slovenský reprezentant tak tri mesiace strávil na hosťovaní v Zlíne.

V českej extralige odchytal účastník dvoch MS celkovo 295 zápasov s priemerom 2,30 inkasovaného gólu na zápas, s úspešnosťou 91,62 percenta a 31-krát si udržal čisté konto.

Počas pandémie koronavírusu však trávi karanténu s rodinou na rodinnom ranči pri Zvolene, kde absolvuje aj svoj individuálny tréning.

Okrem cvičenia, pri ktorom mu asistuje aj syn, mu však nesmrdí ani robota okolo koní či na traktore. Dôkazom sú zábery, ktoré nájdete v priloženej fotogalérii.

V OBRAZOCH: Brankár Marek Čiliak počas pandémie koronavírusu na rodinnom ranči
10
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR/Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie