Šanca pre ľudí z regiónu: Stabilná firma má voľné tieto fleky

Nová pracovná príležitosť! Spoločnosť s viac než 40-ročnou históriou vypisuje výberové konanie na nové pozície. Viac info o ponuke po kliknutí...

Ilustračný obrázok k článku Šanca pre ľudí z regiónu: Stabilná firma má voľné tieto fleky
Zdroj: Dnes24.sk

Španielsky líder na trhu

CORTIZO Slovakia a.s, so sídlom v Novej Bani, je výrobný podnik, ktorý začal svoju prevádzku na Slovensku v roku 2005. Patrí do skupiny ALUMINIOS CORTIZO, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha už do roku 1972. Počas svojej dlhoročnej trajektórie spoločnosť Aluminios Cortizo upevňovala svoje postavenie na trhu európskych krajín a dnes už zamestnáva viac ako 2000 ľudía v 30 krajinách európy.

Práve Slovenské Cortizo bolo prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Za desať rokov od svojho vzniku sa z Cortizo Slovakia stal stabilný výrobný podnik, ktorý na rozlohe 65 298 m2 disponuje lisovňou s tromi vytlačovacími lismi, dvoma lakovacími a jednou anodickou linkou, mechanizačným centrom, baliarňou a expedíciou.

Zaujímavá ponuka

Najdôležitejšou súšasťou Cortiza Slovakia sú jeho zamestnanci a v súčasnosti poskytuje stabilné zamestnanie pre 320 osôb. Plány do budúcnosti Cortiza Slovakia však týmto číslom nekončia.

V Cortize Slovakia myslíme aj na ľudí, ktorí hľadajú pracovnú príležitosť vo zdialenejších okresoch od svojho domova. Uvedomujeme si, že vzdialenosť môže byť prekážkou, preto by sme chceli pomôcť našim zamestnancom túto prekážku odstrániť. V našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť veľmi výhodného riešenia ubytovania a zároveň spoločnosť naštartovala projekt kyvadlovej dopravy pre ľudí z menej vzdialených miest. Cortizo Slovakia ponúka nielen príležitosť byť zamestnaný, ale aj príležitosť byť členom rastúceho a rozvíjajúceho sa tímu.

Momentálne hľadáme operátorov do výrobného podniku. Ponúkame zaujímavé platobné podmienky, kyvadlovú dopravu do zamestnania z menej vzdialených miest i veľmi výhodné riešenie ubytovania. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte a kontaktuje zamestnávateľa na tel. čísle 0918 671 065, alebo na mailovej adrese hhrr_slovakia@cortizo.com

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk

Tento článok nie je možné komentovať.