Marcel Mojžiš Krimi

Sneženie a situácia na cestách: Skrížili sa kamióny, havaroval autobus!

AKTUALIZOVANÉ! Zimné počasie stále ovplyvňuje situáciu na cestách, ak sa chystáte cestovať, majte doslova oči na stopkách. Muži zákona od pondelka večera až do dnešného poludia museli riešiť 7 nehôd a 7 škodových udalostí. Došlo k havárii autobusu aj k skríženiu nákladiakov.

V Banskobystrickom kraji policajti v čase od pondelka šiestej hodiny večer do utorka 12. 00 hodiny zaevidovali 7 dopravných nehôd a 7 škodových udalostí.

V okrese Žiar nad Hronom na ceste R1, v úseku medzi Lehôtkou pod Brehmi a Šašovským Podhradím, muži zákona tam dokumentovali dopravnú nehodu, ktorá sa obišla bez zranení a cesta bola prejazdná.

„Na ceste 1/75, výjazd z Veľkého Krtíša na Lučenec, sú skrížené kamióny, cesta bola neprejazdná. O 10.00 sa ju opäť podarilo sprejazdniť a autá ňou už prechádzajú bez obmedzení. Na ceste 1/50 v smere od Zvolena na Detvu, v časti Čierny most, sa stala dopravná nehoda autobusu, na tomto úseku treba počítať s dopravným obmedzením,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. To potrvá až kým ho neodstránia. Linkový autobus sa na ceste aj s cestujúcimi prevrátil na bok, na mieste zasahujú hasiči až z 3 okresov. Prečítajte si aktuálne podrobnosti o nešťastí!

Ostatné cesty sú v súčasnosti v Banskobystrickom kraji prejazdné bez obmedzení. Horský prechod Donovaly je uzavretý pre nákladnú dopravu nad 10 metrov, Čertovica a Šturec sú bez obmedzení.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie