Ilustračný obrázok k článku Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018
Foto: Rastislav Búgel

Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018

Milovníci hokeja sa majú na čo tešiť. Už onedlho totiž štartuje nový ročník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Novinkou je účasť Detvy, ktorá nahradila MHC Martin.

Hokej
Hokej

Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018

Milovníci hokeja sa majú na čo tešiť. Už onedlho totiž štartuje nový ročník najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku. Novinkou je účasť Detvy, ktorá nahradila MHC Martin.

Ilustračný obrázok k článku Štartuje nový ročník hokejovej Tipsport ligy: Rozpis zápasov sezóny 2017/2018
Foto: Rastislav Búgel

Už v piatok 8. septembra štartuje ďalší ročník najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Počas základnej časti čaká na účastníkov 54 ligových kôl, pričom posledné je na programe 11. marca.

1. kolo

08.09. 17:30 Banská Bystrica Nitra

08.09. 17:30 Košice Detva

08.09. 18:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

08.09. 18:00 Žilina Poprad

08.09. 18:30 Nové Zámky Zvolen

2. kolo

10.09. 16:00 Nitra Zvolen

10.09. 16:00 Poprad Trenčín

10.09. 17:00 Banská Bystrica Žilina

10.09. 17:00 Detva Nové Zámky

10.09. 17:00 Košice Liptovský Mikuláš

12.09. 17:00 Slovensko U20 Poprad

3. kolo

14.09. 18:30 Nové Zámky Slovensko U20

15.09. 17:00 Košice Poprad

15.09. 17:00 Trenčín Banská Bystrica

15.09. 17:00 Zvolen Detva

15.09. 18:00 Žilina Nitra

15.09. 18:30 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

4. kolo

17.09. 16:00 Nitra Detva

17.09. 17:00 Banská Bystrica Košice

17.09. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

17.09. 17:00 Poprad Nové Zámky

17.09. 17:00 Žilina Trenčín

19.09. 17:00 Slovensko U20 Žilina

5. kolo

21.09. 17:30 Banská Bystrica Slovensko U20

22.09. 17:30 Košice Žilina

22.09. 18:00 Detva Liptovský Mikuláš

22.09. 18:00 Trenčín Nitra

22.09. 18:00 Zvolen Poprad

22.09. 18:30 Nové Zámky Banská Bystrica

6. kolo

24.09. 16:00 Nitra Liptovský Mikuláš

24.09. 17:00 Banská Bystrica Zvolen

24.09. 17:00 Poprad Detva

24.09. 17:00 Žilina Nové Zámky

24.09. 17:15 Trenčín Košice

26.09. 17:00 Slovensko U20 Liptovský Mikuláš

7. kolo

28.09. 18:00 Nitra Slovensko U20

29.09. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

29.09. 17:30 Košice Nitra

29.09. 18:00 Detva Banská Bystrica

29.09. 18:00 Zvolen Žilina

29.09. 18:30 Nové Zámky Trenčín

8. kolo

01.10. 16:00 Nitra Poprad

01.10. 17:00 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

01.10. 17:00 Košice Nové Zámky

01.10. 17:00 Trenčín Zvolen

01.10. 17:00 Žilina Detva

03.10. 17:00 Slovensko U20 Detva

9. kolo

05.10. 17:30 Košice Slovensko U20

06.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

06.10. 17:00 Poprad Banská Bystrica

06.10. 18:00 Detva Trenčín

06.10. 18:00 Zvolen Košice

06.10. 18:30 Nové Zámky Nitra

10. kolo

08.10. 16:00 Nitra Banská Bystrica

08.10. 17:00 Detva Košice

08.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

08.10. 17:00 Poprad Žilina

08.10. 17:00 Zvolen Nové Zámky

10.10. 17:00 Slovensko U20 Zvolen

11. kolo

12.10. 18:00 Trenčín Slovensko U20

13.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

13.10. 18:00 Trenčín Poprad

13.10. 18:00 Zvolen Nitra

13.10. 18:00 Žilina Banská Bystrica

13.10. 18:30 Nové Zámky Detva

12. kolo

15.10. 16:00 Nitra Žilina

15.10. 17:00 Banská Bystrica Trenčín

15.10. 17:00 Detva Zvolen

15.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

15.10. 17:00 Poprad Košice

17.10. 17:00 Slovensko U20 Nové Zámky

13. kolo

19.10. 17:00 Poprad Slovensko U20

20.10. 17:30 Košice Banská Bystrica

20.10. 18:00 Detva Nitra

20.10. 18:00 Trenčín Žilina

20.10. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

20.10. 18:30 Nové Zámky Poprad

14. kolo

22.10. 16:00 Nitra Trenčín

22.10. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

22.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

22.10. 17:00 Poprad Zvolen

22.10. 17:00 Žilina Košice

24.10. 17:00 Slovensko U20 Banská Bystrica

15. kolo

26.10. 18:00 Žilina Slovensko U20

27.10. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

27.10. 17:30 Košice Trenčín

27.10. 18:00 Detva Poprad

27.10. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

27.10. 18:30 Nové Zámky Žilina

16. kolo

29.10. 16:00 Nitra Košice

29.10. 17:00 Banská Bystrica Detva

29.10. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

29.10. 17:00 Trenčín Nové Zámky

29.10. 17:00 Žilina Zvolen

31.10. 17:00 Slovensko U20 Košice

17. kolo

01.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

01.11. 17:00 Nové Zámky Košice

01.11. 17:00 Poprad Nitra

01.11. 17:00 Zvolen Trenčín

01.11. 18:00 Detva Žilina

02.11. 18:00 Detva Slovensko U20

18. kolo

03.11. 17:30 Banská Bystrica Poprad

03.11. 17:30 Košice Zvolen

03.11. 18:00 Nitra Nové Zámky

03.11. 18:00 Trenčín Detva

03.11. 18:00 Žilina Liptovský Mikuláš

19. kolo

05.11. 15:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

05.11. 17:00 Banská Bystrica Nitra

05.11. 17:00 Košice Detva

05.11. 17:00 Nové Zámky Zvolen

05.11. 17:00 Žilina Poprad

20. kolo

17.11. 16:00 Nitra Zvolen

17.11. 17:00 Banská Bystrica Žilina

17.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

17.11. 17:00 Poprad Trenčín

17.11. 18:00 Detva Nové Zámky

21. kolo

19.11. 15:00 Trenčín Banská Bystrica

19.11. 17:00 Košice Poprad

19.11. 17:00 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

19.11. 17:00 Zvolen Detva

19.11. 17:00 Žilina Nitra

21.11. 17:00 Slovensko U20 Nitra

22. kolo

23.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Slovensko U20

24.11. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

24.11. 17:00 Poprad Nové Zámky

24.11. 17:30 Banská Bystrica Košice

24.11. 18:00 Nitra Detva

24.11. 18:00 Žilina Trenčín

23. kolo

26.11. 15:00 Trenčín Nitra

26.11. 17:00 Detva Liptovský Mikuláš

26.11. 17:00 Košice Žilina

26.11. 17:00 Nové Zámky Banská Bystrica

26.11. 17:00 Zvolen Poprad

28.11. 17:00 Slovensko U20 Trenčín

24. kolo

30.11. 18:00 Zvolen Slovensko U20

01.12. 17:00 Poprad Detva

01.12. 17:30 Banská Bystrica Zvolen

01.12. 18:00 Nitra Liptovský Mikuláš

01.12. 18:00 Trenčín Košice

01.12. 18:00 Žilina Nové Zámky

25. kolo

03.12. 17:00 Detva Banská Bystrica

03.12. 17:00 Košice Nitra

03.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

03.12. 17:00 Nové Zámky Trenčín

03.12. 17:00 Zvolen Žilina

26. kolo

28.11. 17:30 Košice Nové Zámky 08.12. 17:00 Žilina Detva

08.12. 17:30 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

08.12. 18:00 Nitra Poprad

08.12. 18:00 Trenčín Zvolen

27. kolo

10.12. 17:00 Detva Trenčín

10.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

10.12. 17:00 Nové Zámky Nitra

10.12. 17:00 Poprad Banská Bystrica

10.12. 17:00 Zvolen Košice

28. kolo

20.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

20.12. 17:00 Poprad Žilina

20.12. 18:00 Detva Košice

20.12. 18:00 Nitra Banská Bystrica

20.12. 18:00 Zvolen Nové Zámky

29. kolo

22.12. 17:30 Košice Liptovský Mikuláš

22.12. 18:00 Trenčín Poprad

22.12. 18:00 Zvolen Nitra

22.12. 18:00 Žilina Banská Bystrica

22.12. 18:30 Nové Zámky Detva

30. kolo

26.12. 16:00 Nitra Žilina

26.12. 17:00 Banská Bystrica Trenčín

26.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

26.12. 17:00 Poprad Košice

26.12. 18:00 Detva Zvolen

31. kolo

28.12. 17:30 Košice Banská Bystrica

28.12. 18:00 Detva Nitra

28.12. 18:00 Trenčín Žilina

28.12. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

28.12. 18:30 Nové Zámky Poprad

32. kolo

30.12. 16:00 Nitra Trenčín

30.12. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

30.12. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

30.12. 17:00 Poprad Zvolen

30.12. 17:00 Žilina Košice

33. kolo

03.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

03.01. 17:30 Košice Trenčín

03.01. 18:00 Detva Poprad

03.01. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

03.01. 18:30 Nové Zámky Žilina

34. kolo

06.01. 15:00 Trenčín Nové Zámky

06.01. 16:00 Nitra Košice

06.01. 17:00 Banská Bystrica Detva

06.01. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

06.01. 17:00 Žilina Zvolen

35. kolo

07.01. 17:00 Detva Žilina

07.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

07.01. 17:00 Nové Zámky Košice

07.01. 17:00 Poprad Nitra

07.01. 17:00 Zvolen Trenčín

36. kolo

12.01. 17:30 Banská Bystrica Poprad

12.01. 17:30 Košice Zvolen

12.01. 18:00 Nitra Nové Zámky

12.01. 18:00 Trenčín Detva

12.01. 18:00 Žilina Liptovský Mikuláš

37. kolo

14.01. 15:00 Trenčín Liptovský Mikuláš

14.01. 17:00 Banská Bystrica Nitra

14.01. 17:00 Košice Detva

14.01. 17:00 Nové Zámky Zvolen

14.01. 17:00 Žilina Poprad

38. kolo

19.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Košice

19.01. 17:00 Poprad Trenčín

19.01. 17:30 Banská Bystrica Žilina

19.01. 18:00 Detva Nové Zámky

19.01. 18:00 Nitra Zvolen

39. kolo

21.01. 15:00 Trenčín Banská Bystrica

21.01. 17:00 Košice Poprad

21.01. 17:00 Nové Zámky Liptovský Mikuláš

21.01. 17:00 Zvolen Detva

40. kolo

26.01. 17:00 Liptovský Mikuláš Zvolen

26.01. 17:00 Poprad Nové Zámky

26.01. 17:30 Banská Bystrica Košice

26.01. 18:00 Nitra Detva

26.01. 18:00 Žilina Trenčín

41. kolo

28.01. 15:00 Trenčín Nitra

28.01. 17:00 Detva Liptovský Mikuláš

28.01. 17:00 Košice Žilina

28.01. 17:00 Nové Zámky Banská Bystrica

28.01. 17:00 Zvolen Poprad

42. kolo

02.02. 17:00 Poprad Detva

02.02. 17:30 Banská Bystrica Zvolen

02.02. 18:00 Nitra Liptovský Mikuláš

02.02. 18:00 Trenčín Košice

02.02. 18:00 Žilina Nové Zámky

43. kolo

04.02. 17:00 Detva Banská Bystrica

04.02. 17:00 Košice Nitra

04.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Poprad

04.02. 17:00 Nové Zámky Trenčín

04.02. 17:00 Zvolen Žilina

44. kolo

07.02. 17:30 Banská Bystrica Liptovský Mikuláš

07.02. 17:30 Košice Nové Zámky

07.02. 18:00 Nitra Poprad

07.02. 18:00 Trenčín Zvolen

07.02. 18:00 Žilina Detva

45. kolo

09.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Žilina

09.02. 17:00 Poprad Banská Bystrica

09.02. 18:00 Detva Trenčín

09.02. 18:00 Zvolen Košice

09.02. 18:30 Nové Zámky Nitra

46. kolo

11.02. 16:00 Nitra Banská Bystrica

11.02. 17:00 Detva Košice

11.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Trenčín

11.02. 17:00 Poprad Žilina

11.02. 17:00 Zvolen Nové Zámky

47. kolo

16.02. 17:30 Košice Liptovský Mikuláš

16.02. 18:00 Trenčín Poprad

16.02. 18:00 Zvolen Nitra

16.02. 18:00 Žilina Banská Bystrica

16.02. 18:30 Nové Zámky Detva

48. kolo

20.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky

20.02. 17:00 Poprad Košice

20.02. 17:30 Banská Bystrica Trenčín

20.02. 18:00 Detva Zvolen

20.02. 18:00 Nitra Žilina

49. kolo

23.02. 17:30 Košice Banská Bystrica

23.02. 18:00 Detva Nitra

23.02. 18:00 Trenčín Žilina

23.02. 18:00 Zvolen Liptovský Mikuláš

23.02. 18:30 Nové Zámky Poprad

50. kolo

25.02. 16:00 Nitra Trenčín

25.02. 17:00 Banská Bystrica Nové Zámky

25.02. 17:00 Liptovský Mikuláš Detva

25.02. 17:00 Poprad Zvolen

25.02. 17:00 Žilina Košice

51. kolo

02.03. 17:00 Liptovský Mikuláš Nitra

02.03. 17:30 Košice Trenčín

02.03. 18:00 Detva Poprad

02.03. 18:00 Zvolen Banská Bystrica

02.03. 18:30 Nové Zámky Žilina

52. kolo

04.03. 15:00 Trenčín Nové Zámky

04.03. 16:00 Nitra Košice

04.03. 17:00 Banská Bystrica Detva

04.03. 17:00 Poprad Liptovský Mikuláš

04.03. 17:00 Žilina Zvolen

53. kolo

09.03. 17:00 Liptovský Mikuláš Banská Bystrica

09.03. 17:00 Poprad Nitra

09.03. 18:00 Detva Žilina

09.03. 18:00 Zvolen Trenčín

09.03. 18:30 Nové Zámky Košice

54. kolo

11.03. 15:00 Trenčín Detva

11.03. 16:00 Nitra Nové Zámky

11.03. 17:00 Banská Bystrica Poprad

11.03. 17:00 Košice Zvolen

11.03. 17:00 Žilina Liptovský Mikuláš

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín