Webnoviny - Kultúra

T-Mobile Music City prichádza do Zvolena

Už 12. septembra rozozvučí rozmanitá hudobná produkcia na celých 24 hodín mesto Zvolen. Tretí z tohtoročných festivalov T-Mobile Music City sa ponesie v znamení vlakov.

Festival odštartuje už v ranných hodinách Dj Berger na Nákladnej stanici. Tá návštevníkom pripraví aj ďalšie prekvapenia – či už Pancierový vlak v akcii, preteky parných lokomotív alebo kapelu Lojzo. Náladu na prvej koľaji vygraduje v poobedňajších hodinách ako posledná skupina Vidiek. Po jej vystúpení bude pre návštevníkov pripravený vlak, ktorý ich za hudobného sprievodu privezie „na ďalšiu zastávku, Mala stanica“ – do blízkosti námestia SNP, kde sa v hlavnom programe predstavia známe kapely Hex, Polemic a Para. Chýbať nebudú ani ambasádori festivalu – Smasho so skupinou Lavagance a Vilo s Pudingom pani Elvisovej.

Na zvolenskom T-Mobile Music City si samozrejme prídu na svoje aj fanúšikovia hip-hopovej scény. Špeciálne nástupište budú mať umiestnené priamo na Zvolenskom zámku. Na pódiu sa predstavia nielen kontroverzné kapely A.M.O., H16, Moja reč, ale aj ambasádor Rytmus so skupinou Kontrafakt. O hudobnú a tanečnú zábavu sa počas nočných a skorých ranných hodín postarajú v klube Ministry of Fun okrem iných aj známi dídžeji z českej republiky Dj Martin Hloch a Dj Bon Finix. Klub Viktória ponúkne vo svojom programe to najlepšie od René Lacka a jeho bluesovej úderky Downtown Band. V klube Casablanca rozprúdi zábavu Pokec live Party by Dj Borcha & Dj Dragon.

Všetky koncerty v rámci T-Mobile Music City sú pre všetkých úplne zdarma!

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie