Jozef Sliacky Hokej

Úroda gólov pod Poľanou

Detva - Dolný Kubín 7:6 (3:2, 1:4, 3:0)

Detva už v 73. sekunde dostala gól, no dokázala rýchlo odpovedať a vypracovať gólový náskok, ktorý však hostia dokázali nielen vyrovnať, ale v priebehu troch minút otočili skóre. Rozhodnutie padlo v posledných ôsmich minútach, keď favorizovaní domáci nielen že dokázali vyrovnať, ale v predposlednej minúte Škvaridlo vsietil víťazný gól, na ktorý už hostia nedokázali odpoedať.

Góly: 2. Pokrivčák 0:1, 3. Pukalovič 1:1, 6. Špila 2:1, 14. Mahdalík 3:1. 16. Bonka 3:2, 23. a 26. Dírer 3:4, 26. Bonka 3:5, 31. Kóňa 4:5, 39. Hrančík 4:6, 52. Škvaridlo 5:6, 56. Kóňa 6:6, 59. Škvaridlo 7:6. **Rozhodovali **Hauko – Ščensný, K. Valko, vylúčení 3:6, presilovky 3:1, oslabenia 0:0, 298 divákov.

**HC 07 Detva: **M. Šimko (26. Trebuľa) – Špila, Ťavoda, Kozelnický, Pukalovič, P. Molota, T. Bartoš, P. Šťastný, Čajkovský – Majeský, kˇoňa, Čanky – Pohorelec, Mahdalík, Škvaridlo – Marcinek, Katreniak, Rehuš – R. Cútt, Lesko, Škvarka.

Ďalšie výsledky: Liptovský Mikuláš – Trnava 3:2 sn, Michalovce – Považská Bystrica 7:3, Brezno – Trebišov 0:2, Spišská Nová Ves – Topoľčany 7:2, Bardejov – Prešov 5:1.

1. Piešťany 22 16 0 1 5 86:42 49
  2. Bardejov 23 15 1 1 6 86:54 48
  3. Sp. N. Ves 23 15 1 0 7 84:57 47
  4. L. Mikuláš 22 13 4 0 5 76:56 47
  5. Michalovce 23 10 2 2 9 70:62 36
  6. P. Bystrica 22 9 2 4 7 66:64 35

Detva 22 9 3 2 8 66:64 35

7. Senica 22 8 2 4 8 61:74 32