Jakub Forgács Iné športy

Karatisti spod Pustého hradu zahviezdili. Pozrite, ako sa im darilo v 2. kole Slovenského pohára detí a žiakov!

Ilustračný obrázok k článku Úspech mladých zvolenských karatistov. V silnej konkurencii vybojovali 4 cenné kovy
Zdroj: SZUŠ a SCVČ Quo Vadis

V sobotu sa traja pretekári z Karate klubu Uraken Zvolen zúčastnili 2. kola Slovenského pohára detí a žiakov, ktoré sa konalo v Partizánskom. Spolu si domov doniesli štyri vzácne kovy.

Viktória Medveďová sa v súťaži karate agiliti 11-ročné umiestnila na 1. mieste, pričom celkovo z 22 pretekárov bola tretia najrýchlejšia. V kategórii kumite si zase vybojovala bronzovú medailu.

Lenka Jušková si domov odniesla striebornú medailu z karate agiliti 11-ročné, kde z 22 pretekárok bola 5. najrýchlejšia. Ivan Mojžiš zahviezdil v kategórii karate agiliti – porazil všetkých 30 pretekárov a obsadil krásne 1. miesto.