Jakub Forgács Krimi

V dome na Podpoľaní našli drogy aj zbrane. Obvinená aj mladá Zvolenčanka, FOTO

23-ročná žena čelí podľa slov polície obvineniu z drogovej trestnej činnosti a 47-ročný muž je obvinený z trestného činu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Ilustračný obrázok k článku V dome na Podpoľaní našli drogy aj zbrane. Obvinená aj mladá Zvolenčanka, FOTO
7
Galéria

V súvislosti s prípadom v Hriňovej, o ktorom krajskí policajti informovali začiatkom týždňa, boli zadržané dve podozrivé osoby. 23-ročná Veronika zo Zvolena a 47-ročný Štefan z Detvy. Uviedli to muži zákona na svojej oficiálnej krajskej facebookovej stránke.

„V priestoroch rodinného domu boli pri procesných úkonoch nájdené rastliny rodu Cannabis, ktoré sú zaradené v zozname omamných látok. Ďalej boli nájdené dlhé strelné zbrane a náboje, ktoré podľa zákona podliehajú povoľovaciemu konaniu a evidenčnej povinnosti,“ pokračovali policajti.

V uvedenej veci bolo podľa slov mužov zákona vyšetrovateľom kriminálnej polície vo Zvolene začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť, ale aj trestný čin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

„Vyšetrovateľ už vzniesol z uvedených skutkov obvinenie. 23-ročná žena čelí obvineniu z drogovej trestnej činnosti a 47-ročný muž je obvinený z trestného činu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami,“ píšu ďalej policajti.

Ako ďalej uviedli, obvinená bola zo zadržania so súhlasom prokurátora prepustená na slobodu.

„47-ročného muža polícia po vykonaných úkonoch eskortovala priamo do výkonu trestu odňatia slobody, a to za inú trestnú činnosť, pre ktorú bol už aj odsúdený,“ dodali muži zákona.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta!

V OBRAZOCH: Drogy a zbrane v Hriňovej, policajti už obvinili 2 ľudí
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie