Stanislav Černák Krimi

V Hriňovej došlo k bitke: Obidvaja aktéri na seba podali trestné oznámenie!

Policajti musia veruže niekedy riešiť vskutku zaujímavé prípady. O jednom takom vás informujeme v najbližších riadkoch.

Ilustračný obrázok k článku V Hriňovej došlo k bitke: Obidvaja aktéri na seba podali trestné oznámenie!
Zdroj: TASR

Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, policajti začali trestné stíhanie a obvinili muža z Hriňovej (50) pre prečin výtržníctva, ktorého sa podľa polície mal dopustiť ešte v druhej polovici januára v popoludňajších hodinách v Hriňovej na Slaneckej ulici.

Podľa obvinenia muž napadol ďalšieho Hriňovčana (41). „Dvakrát ho udrel čelom do hlavy, pri útoku mu však nespôsobil žiadne zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárskej vyšetrenie,“ priblížila policajná hovorkyňa.

Zaujímavé na tomto prípade však je, že obvinený je i vyššie spomínaný 41-ročný Hriňovčan. „Obvinený je aj 41-ročný muž z ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva, za to že napadol práve päťdesiatnika z Hriňovej, podľa obvinenia ho mal viackrát udrieť päsťou do hlavy. Spôsobil mu tým trieštivú fraktúru nosovej kosti s dobou liečenia viac ako 7 dní,“ objasnila Faltániová.

Ako dodala policajná hovorkyňa, obaja muži podali na seba trestné oznámenie a obidvaja obvinili toho druhého z napadnutia. Prípad je v štádiu vyšetrovania.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie