Vianočné trhy vo Zvolene sa blížia. Nepodceňte varovanie polície

Mestská polícia upozorňuje všetkých, ktorí navštívia vianočné trhy, aby nezabúdali na svoju bezpečnosť a mali svoje osobné veci, kabelky a tašky pod dohľadom.

Ilustračný obrázok k článku Vianočné trhy vo Zvolene sa blížia. Nepodceňte varovanie polície
Zdroj: Mestská polícia Zvolen

V dňoch 14. – 15. decembra 2018 budú vo Zvolene na námestí prebiehať vianočné trhy. Hliadky mestskej polície budú opäť, ako každý rok, dohliadať na ich pokojný priebeh. Informoval o tom náčelník Mestskej polície Zvolen, Juraj Chabada.

„Zvýšený počet policajných hliadok budú zabezpečovať verejný poriadok a dohliadať na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, nakoľko bude doprava v centre mesta v čase vianočných trhov značne obmedzená,“ pokračoval Chabada.

„Trhy prilákajú aj množstvo návštevníkov, čo prinesie určitú šancu vreckovým zlodejom. Využívajú nepozornosť nakupujúcich, preto sa v dave ľudí dokážu rýchlo a nenápadne dostať k osobným veciam,“ varoval. Mestská polícia upozorňuje všetkých, ktorí navštívia vianočné trhy, aby nezabúdali na svoju bezpečnosť a mali svoje osobné veci, kabelky a tašky pod dohľadom.

V prípade, že sa stanete obeťou krádeže, bezodkladne oznámte túto skutočnosť na čísle Mestskej polície č. 159, prípadne kontaktujete mestských policajtov hliadkujúcich v uliciach mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk