Baculík Tomáš Futbal

Víťazstvo Zvolena mohlo byť aj vyššie

2. liga, sk. Východ, 6. kolo MFK Lok. Zvolen - Slavoj Trebišov 2:0 (1:0)

Na ťažkom premoknutom trávniku sa domáci pustili s chuťou do Východniarov a po viacerých nevyužitých príležitostiach štyri minúty pred prestávkou Pelegríny krásnou strelou otvoril skóre. Zvolen mal prevahu aj v druhom polčase, ale strely si nenachádzali cestu do trebišovskej bránky. V 59. minúte však nováčik vo zvolenskom drese Bobor dopravil loptu vyrazenú brankárom do siete a upokojil domáci tím. Keďže hostia sa ani za tohto stavu nevzdali, diváci videli pekný futbal, v ktorom opäť vynikol domáci brankár Vreštiak. Góly: 41. Pelegríny, 59. Bobor. Rozhodoval Leško. 411 divákov. Zostava MFK Lokomotíva Zvolen: Vreštiak – Mihál, Vrbiniak, Debnár, Borbély, Tyčiak, Želiezka, Pelegríny, Mezovský, Bobor (88. Pavúk), Karakačanov (65. Bohuš).

Ďalšie výsledky 6. kola: Lipany – Stará Ľubovňa 5:0, Poprad – Košice B 1:2, Ružiná – Humenné 2:1, Podbrezová – Bardejov 2:0, Spišská Nová Ves – Prešov, juniori 3:2, Dolná Ždaňa – Žilina B 6:0, Dukla Banská Bystrica B – Vranov n. T. 1.1.

16. St. Ľubovňa 6 0 2 4 1:10 2

Zápasy 7. kola (nedeľa, 12. septembra o 16,30 hod.): Vranov nad Topľou – Lipany, Tatran Prešov, juniori – Dukla Banská Bystrica B, Bardejov – Spišská Nová Ves, Humenné – Podbrezová, Žilina B – Ružiná, Košice B – Dolná Ždaňa, Trebišov – Poprad, Stará Ľubovňa – Zvolen (hrá sa v sobotu 11. septembra o 16,30 hod.). [center][/center]