Ilustračný obrázok k článku Vo Zvolene zažijeme premietania pod holým nebom: Poznáme PROGRAM Kinozáhrady
Zdroj: TASR

Vo Zvolene zažijeme premietania pod holým nebom: Poznáme PROGRAM Kinozáhrady

Aj toto leto sa môžeme vo Zvolene tešiť na ďalší ročník Kinozáhrady. Premietania si užijeme vo Fun-Zóne.

Jakub Forgács Kultúra
Jakub Forgács Kultúra

Vo Zvolene zažijeme premietania pod holým nebom: Poznáme PROGRAM Kinozáhrady

Aj toto leto sa môžeme vo Zvolene tešiť na ďalší ročník Kinozáhrady. Premietania si užijeme vo Fun-Zóne.

Ilustračný obrázok k článku Vo Zvolene zažijeme premietania pod holým nebom: Poznáme PROGRAM Kinozáhrady
Zdroj: TASR

Kinozáhradu si vo Zvolene užijeme aj počas tohtoročného júla. Premietania pod holým nebom prebehnú vo Fun-Zóne od 9. do 14. júla 2021 od 21.00 hod. Mesto Zvolen o tom informuje na svojej webovej stránke. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presúva do priestorov veľkej sály na Starej radnici vo Zvolene.

FUN-ZÓNA ZVOLEN

  • 9. 7. 2021 , 21.00 100 vecí (komédia, Nemecko, 2018, 111 min.)

Najlepší priatelia Toni a Paul sa po stávke na 100 dní vzdajú všetkého, čo vlastnia. Každý deň dostanú jednu zo svojich vecí späť. Počas tejto výzvy si uvedomujú, že jediné, čo má skutočnú hodnotu, je priateľstvo.

  • 10. 7. 2021, 21.00 Princezna zakliata v čase (rozprávka, Česko, 2020, 115 min.)

Princeznú Ellenu od narodenia ťaží silná kliatba uväznenia v čase, ktorú na ňu uvrhla čarodejnica Murien. Aby zachránila svoje kráľovstvo, musí v sebe nájsť odvahu, čisté srdce a silu postaviť sa kliatbe čelom.

  • 11.7. 2021, 21.00 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol (dobrodružný, komédia, dráma, Švédsko, Rusko, Veľká Británia, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, 2013, 109 min.)

Allan Karlsson má sto rokov. V domove dôchodcov, kde žije, pre neho chystajú veľkú narodeninovú oslavu. On však má celkom iné plány a tak vylezie z okna a zmizne. Vydá sa na dobrodružnú cestu, počas ktorej natrafí na kufor plný peňazí a v pätách má celý policajný zbor. Pre ostrieľaného starčeka, ktorý sa náhodou stal aktérom dôležitých udalostí 20. storočia, však takéto dobrodružstvo nie je ničím novým.

Ďalšie aktuálne správy

  • 12. 7. 2021, 21.00 Staříci (dráma, road-movie, Česko, Slovensko, 2019, 92 min.)

Z amerického Oregonu priletí do Česka emigrant Vlastimil Reiner, aby tam uskutočnil poslednú misiu svojho života. Chce vypátrať a zabiť komunistického prokurátora, ktorého porevolučné súdy nedokázali alebo nechceli potrestať za jeho zločiny z 50. rokov. O pomoc požiada svojho starého kamaráta, a obaja starci vyrážajú na cestu za odplatou.

  • 13. 7. 2021, 21.00 Everest (dokumentárny film, Slovensko, 2020, 52 min.)

Dá sa najťažšia cesta na Mount Everest vyliezť alpským štýlom? Jej autor, najznámejší britský horolezec Chris Bonington, sa vyjadril, že je to nemožné. Ale pre štyroch slovenských horolezcov je to výzva. V roku 1988 nastupujú do juhozápadnej steny Mount Everestu, z ktorej niet návratu…

  • 14. 7. 2021, 21.00 Snehuliak (krimi, dráma, mysteriózny, thriller, Veľká Británia, USA, Švédsko, 2017, 119 min.)

Spisovateľ Jo Nesbo a jeho slávny inšpektor Harry Hole prichádzajú, aby vyšetrili zločiny v nórskej metropole. Na jednej strane je to výnimočne dobrý detektív, ktorého netradičné metódy skoro vždy vedú k úspechu, na strane druhej sa však jedná o nezodpovedného alkoholika ktorého prehrešky nechcú už ďalej prehliadať nielen jeho nadriadení, ale ani jeho priateľka Rachel, s ktorou sa práve rozišiel. Jediné, čo stojí medzi ním a pitím, je prípad, ktorý by ho priviedol k iným myšlienkam.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Aktuality zo Zvolena

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín