Stanislav Černák Futbal

ZOSTRIH ZÁPASU: Žilinčania nasúkali futbalistom Zvolena štyri góly

Zvolenskí futbalisti doma ťahali znovu za kratší koniec. Z tohto zápasu proti žilinskej rezerve vám ponúkame aj video!

Ilustračný obrázok k článku ZOSTRIH ZÁPASU: Žilinčania nasúkali futbalistom Zvolena štyri góly

Majstrovstvá regiónu Stred

22. kolo: Zvolen – Žilina B 0:4 (0:1)

Góly: 32. Chupáč (11 m), 53. Húšťava, 75. Hrbek, 89. Jasenovský.

Stretnutie sledovalo 100 divákov a rozhodoval ho Horný.

Zvolenskí futbalisti po stredajšej výhre 1:0 nad MFK Banská Bystrica ťahali v ďalšom domácom zápase proti žilinskej rezerve za kratší koniec. Herne však domáci hráči nesklamali, no na dobre hrajúceho súpera nestačili a nakoniec mu podľahli 0:4. Dobrou hrou sa blysli Zvolenčania najmä v prvom polčase, no treba podotknúť, že Žilinčania hrajú o postup a sú tak v diametrálne odlišnej situácii. Prvý gól domáci inkasovali z pokutového kopu. Po zmene strán mali Zvolenčania veľkú šancu na vyrovnanie, no Kucbelov priamy kop letel tesne vedľa tyčky žilinskej brány. Po tomto momente sa potvrdilo heslo, nedáš – dostaneš. O tri minúty nato, hostia už zvýšili svoj náskok na 0:2 a dokonca duelu pridali ešte dva presné zásahy. Azda najlepším zvolenským hráčom bol Lukáš Roziak.