Krimi

Zvolenčan sadol za volant a nafúkal: O pár minút ho policajti chytili znova

Muži zákona neverili vlastným očiam. Najprv mužovi zo Zvolena pre alkohol za volantom zadržali vodičský preukaz. Aké bolo ich prekvapenie, keď ho o pár minút uvideli znova šoférovať.

Ilustračný obrázok k článku Zvolenčan sadol za volant a nafúkal: O pár minút ho policajti chytili znova
4
Galéria

Policajti zo Žiaru nad Hronom v piatok 24. mája podvečer zastavili a kontrolovali auto, ktoré šoféroval 56-ročný muž zo Zvolena. ”Pri dychovej skúške mu namerali 0,87 promile alkoholu. Za jazdu pod vplyvom alkoholu mu bol zadržaný vodičský preukaz, zakázaná ďalšia jazda a udalosť bola dokumentovaná ako priestupok proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky,” informuje polícia na sociálnej sieti.

O pár minút neskôr však muži zákona nechceli veriť vlastným očiam.

”Na vedľajšej ulici spozorovali to isté vozidlo a viedol ho presne ten istý vodič. Opäť bol zastavený a podrobený dychovej skúške, s pozitívnym výsledkom 0,77 promile,” dodáva polícia na facebooku.

Polícia pokračuje v opise udalostí: ”Napriek zadržanému vodičskému preukazu a zakázanej jazde neváhal a hneď po odchode policajnej hliadky opäť sadol za volant a pokračoval ďalej, akoby sa nič nestalo. Neodradilo ho ani to, že preukázateľne viedol vozidlo pod vplyvom alkoholu, čím mohol ohroziť nielen seba, ale aj ostatných ľudí, ktorí by sa mu postavili do cesty.

Muž zo Zvolena nafúkal, za volant si sadol opäť
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie