Zvolenčania, máte sa na čo tešiť. Pozrite si najlepšie akcie celého týždňa v kocke

Chcete si leto užiť naplno? Potom nahliadnite do prehľadu akcií z našej redakcie. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Eva Drugdová

Tatranky, horalky a bájky

7. augusta 2017 od 8.00 – 17.00, Lesnícke a drevárske múzeum

Roman Uhliar pracuje na voľnej nohe ako profesionálny fotograf a výtvarník. V súčasnosti sa venuje fotografovaniu predovšetkým slovenských hôr a prírody. Jeho výstavu si môžete pozrieť až do 15. septembra.

DOD Virtuálna realita

8. augusta 2017 o 12.00, J. Jiskru 3, Zvolen

V utorok sa chystá Deň otvorených dverí Virtuálnej reality, ktorý je spojený s otvorením prevádzky 3 D mix – viacrozmerný zážitok. Môžete si vyskúšať Virtuálnu realitu a simulátor závodného auta úplne zadarmo

Palmový olej, povedzme mu nie

9. augusta 2017 o 9.00, Fun zóna

Vo Fun zóne je v stredu dopoludnia pripravený program plný aktivít pre deti a rodičov.

Stredy v knižnici

9. augusta 2017 o 10.00, Krajská knižnica Ľ. Štúra

V krajskej knižnici je každú stredu aj počas mesiaca august v dopoludňajších hodinách od 10.00 do 12.00 pripravený zábavný program pre prázdninujúce deti. Čakajú ich hry, tvorivé dielne a iné aktivity.

Prípravný zápas HKM Zvolen – Košice

10. augusta 2017 o 17.00, Zimný štadión Zvolen

Hokejisti HKM sa v odvete zápasu zo 4. augusta stretnú s košickými „oceliarmi“. Ide o druhý prípravný zápas Zvolenčanov v domácom prostredí, na ktorý už o týždeň nadviaže Memoriál P. Zábojníka.

Pieseň piesní

11. augusta 2017 o 19.00, Zvolenský zámok Kaplnka

V piatok večer sa Zvolenským zámkom bude niesť výnimočná hudba. Zaznejú renesančné polyfónie v podaní Capella Mariana z Prahy.

Aqua Beach Open 2017

12. augusta 2017 o 9.00, Športový areál Orlík

V rámci dní sídliska Sekier sa bude konať 3. ročník obľúbeného turnaja v plážovom volejbale dvojíc. Určený je pre všetkých, bez obmedzenia pohlavia či veku. Na turnaji nejde o vrcholné výkony, ale o zábavu a dobrý pocit z prežitého dňa. Súčasťou je tombola o hodnotné ceny a kultúrny program.

The Grand Retro Show 2017

12. augusta 2017 o 13.00, Hotel The Grand Vígľaš

V sobotu sa na zámku vo Vígľaši uskutoční zraz historických vozidiel, pričom sa môžete tešiť na predvojnové unikáty. Nebude chýbať ani bohatý program, počas ktorého sa vám predstaví aj kapela Slovak Tango.

Pálenica Borisa Filana

12. augusta 2017 o 20.00, Hotel The Grand Vígľaš

Program na zámku nekončí ani večer. Predstaví sa vám skvelý humorista, zabávač, textár a spisovateľ Boris Filan. Porozpráva o svojich zážitkoch v príjemnej atmosfére a jeho hosťom bude syn Oliver Filan.

Divadlo zo šuflíka – Klauniáda

13. augusta 2017 o 17.00, Fun zóna

Aj v auguste je vo Fun zóne naplánovaný bohatý program. Každá nedeľa bude venovaná deťom a čakajú na ne rôzne divadelné predstavenia a iné aktivity. Už tento týždeň vaše ratolesti istotne zaujme Divadlo zo šuflíka so svojou Klauniádou. Okrem podujatí pre drobcov sa v auguste môžete tešiť na husľovo-klavírny koncert či hip hop show. Nuda vo Fun zóne nehrozí.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame