Nicole Regecová Šport

Nedávno bojovníci zvolenského Karate klubu Uraken zažívali radostné chvíle. V rámci osláv štvrtého výročia vybojovali na poslednej súťaži presne rovnaký počet vzácnych kovov. Ako sa umiestnili športovci spod Pustého hradu?

Ilustračný obrázok k článku Zvolenskí karatisti oslávili výročie vo veľkom štýle: Získali hneď niekoľko medailí!
Zdroj: Karate klub Uraken

Nie len štvrté narodeniny klubu potešia fanúšikov bojových umení. Mladí karatisti na májovej súťaži v Žiari nad Hronom krásne uspeli. Z Memoriálu Jozefa Juhaniaka si tak na krku odniesli rovno štyri vzácne kovy.

Lenka Jušková si vybojovala až dva druhé miesta. Konkrétne v kategórii kata medzi 8–9 ročnými začiatočníčkami a v kumite do 27 kilogramov. Adam Sirgel získal v kumite od 10 do 11 rokov nad 40 kilogramov taktiež striebro. A nakoniec Erik Slivka, ktorý sa umiestnil ako tretí v kategórii kumite 8–9 rokov nad 32 kilogramov.

„Tréneri klubu gratulujú pretekárom k dosiahnutým výsledkom a zároveň ďakujú svojim karatistom aj ich rodičom za to, že podržali klub,“ uviedla Denisa Sciranková zo SZUŠ a SCVČ Quo Vadis.

Majster LIMFU známy ešte pred koncom súťaže: Kto získa premiérový titul?

Vicemajsterka SR vo fitness Nikoleta (17) trénuje vo Zvolene: Pre súťaže si musím veľa odoprieť