Nicole Regecová Rôzne

VIDEO: Novinka mladého zvolenského umelca. Prekvapil poriadne psycho videoklipom!

Najnovší videoklip rapera zo Zvolena je iný, než na aký sú jeho fanúšikovia zvyknutí. Oheň, temnota či alkohol. Obrazové spracovanie vyznieva poriadne psycho. Zistite, aký je naozajstný motív pesničky!

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Novinka mladého zvolenského umelca. Prekvapil poriadne psycho videoklipom!
Zdroj: Marko Parničan

U rapera Marksa sme obvykle zvyknutí na „jemnejšie“ songy a motivačné texty s hlbokým zmyslom. Po včerajšom vydaní novej pesničky s názvom Hriešny tanec, budete mať možno pocit, že 18-ročný chalan zmenil štýl. Opak je pravdou. Klip je súčasťou dlho pripravovaného projektu, ktorý sa skrýva za jeho druhým albumom Kontrast. Ten vychádza postupne vo forme jednotlivých videoklipov, ktoré na seba nadväzujú, každý tretí pondelok.

V Hriešnom tanci môžete doslova cítiť psycho atmosféru. No pocity sú cielené. „Na konci minulého klipu Nádherná som už z predošlých udalostí celkom mimo, nakoľko sa zatiaľ všetky štyri videoklipu Kontrastu odohrávajú v jednu noc. Počas tej navyše "chľastám“. Strácam triezvy pohľad na veci a všetky tie hriechy ma ťahajú dole. Strácam aj identitu a v podstate už ani neviem, čo je realita, vysvetľuje Marko hereckú postupnosť projektu.

Podtémou songu je hriešnosť. V klipe uvidíte ľudí s maskami, ktorí všade prenasledujú hlavného aktéra. „Hriechy v podobe masiek sa dostávajú čoraz bližšie ku mne, až pokým ma to celé nezhltne. Hriešny tanec je vyvrcholenie prvých štyroch klipov. Tie majú poukazovať na všetko negatívne. A preto je pochopiteľne z nich najtemnejší,“ ozrejmuje podstatu.

Na záberoch sa raper ukáže dokonca v plameňoch a bez trička, pričom so smiechom priznáva, že pri natáčaní mu bolo naozaj teplo. A aj keď na prvý pohľad môže video vyznieť temno, jeho zmyslom je poukázať práve na chybné kroky ľudí. Veď posúďte sami v našej videgalérii!

Už 13. júna sa môžete tešiť na ďalší videoklip s názvom Zrkadlo.

Čítajte tiež:

Nový videoklip mladého zvolenského rapera. Dráždivými zábermi upozorňuje na povrchnosť ľudí

Nový počin zvolenského rapera Marksa. Projekt, ktorým fanúšikov drží v poriadnom napätí VIDEO

Marks - Hriešny tanec
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie